reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 35+

Gratulacje! To się chyba nazywa szczęście :))
Dziekuje,ale jeszcze poczekam z badaniem do poniedziałku,poza tym nie potrafie się cieszyc tak do konca ,bo już tyle razy bylam w ciąży i tyle razy sytracilam ,ze dopiero jak będę trzymala dziecko na rekach ,to będę mogla powiedzieć,ze jest to nasz szczęśliwy dzien.Pozdrawiam
 
reklama
Ja nie zaluje mialam wtedy 32 Jak zaczelam starania wiek dorosly i wyecej cierpliwosc dla dziecka ;) nie wyobrazam sobie miec 20 lat ,czas nauki studia szukanie stabilizacji disco chlopakow meza... i aby byc wtedy w ciazy //// nie to nie dla mnie
Czekalam dlugo na corke tak JuZ jest ze zycie mnie wybralo .... no Ale moze teraz nie bede musiala czekac do 45;)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja starszą urodziłam jak miałam 24 lata. Z mężem byliśmy wtedy parą od 4 lat. Czas imprez miałam już wtedy za sobą. Już mnie to nie kręciło ;) Bardzo chciałam wtedy mieć dziecko, tym bardziej, że mąż jest starszy ode mnie o 7 lat i był już wtedy naprawdę odpowiedzialnym facetem. Mieliśmy swoje mieszkanie i nie byliśmy od nikogo zależni. Powiedziałam sobie wtedy do trzech razy sztuka, jak się nie uda, to znaczy że to jeszcze nie mój czas. I akurat za trzecim razem się udało :) Drugą córkę urodziłam jak miałam 30 lat. I faktycznie, jeśli porównać do pierwszego macierzyństwa, to niebo a ziemia :) Wiek to jedno, ale i doświadczenie, więc pełen spokój. Po prostu wiedziałam czego się spodziewać.
 
Ja starszą urodziłam jak miałam 24 lata. Z mężem byliśmy wtedy parą od 4 lat. Czas imprez miałam już wtedy za sobą. Już mnie to nie kręciło ;) Bardzo chciałam wtedy mieć dziecko, tym bardziej, że mąż jest starszy ode mnie o 7 lat i był już wtedy naprawdę odpowiedzialnym facetem. Mieliśmy swoje mieszkanie i nie byliśmy od nikogo zależni. Powiedziałam sobie wtedy do trzech razy sztuka, jak się nie uda, to znaczy że to jeszcze nie mój czas. I akurat za trzecim razem się udało :) Drugą córkę urodziłam jak miałam 30 lat. I faktycznie, jeśli porównać do pierwszego macierzyństwa, to niebo a ziemia :) Wiek to jedno, ale i doświadczenie, więc pełen spokój. Po prostu wiedziałam czego się spodziewać.

Dokl kazda kobieta inaczej chciala chce macierzynstwo Ja 24 lata To koncxylam studia , szukalam swego msca na ziemi :) bo mexa poznalam dopiero majac 27;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokl kazda kobieta inaczej chciala chce macierzynstwo Ja 24 lata To koncxylam studia , szukalam swego msca na ziemi :) bo mexa poznalam dopiero majac 27;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie, każdemu inaczej układa się życie. Pierwsza ciąża to był dla mnie błogi czas. Cieszyłam się dzieckiem, spokojem. Nic tylko spacery, zakupy dla córci, totalna beztroska. Wspaniały czas. No i siedziałam z nią w domu trzy lata, dopóki nie poszła do przedszkola.
 
Z drugą córką po pół roku wróciłam do pracy. Gdybym teraz miała decydować to na pewno dwa lata pobyłabym z dzieckiem.
 
Hej Dziewczyny
Mam do Was pytanie co sadzicie na temat niezgodności serologicznej?Chodzi mi o to,ze krazy takie przypuszczenie nie potwierdzine zadnymi faktami medycznymi,ze kobiety z taka niezgosnoscia rodza dzieci jednej plci.Ja znam pary ,które maja i chlopcow i dziewczynki.Sama się często zastanawiam ,bo urodziłam zdrowego synka,a niestety nie udało mi się donosić dziewczynek,czy przypadkiem cos wtym nie jest.Dodam,ze miałam podany zastrzyk i sprawdzane przeciwciała,ktore się nie wytworzyly ,wiec sama już nie wiem??Rozmawialam z lekarzem,ze nie ma takich badan na te chwile ,które mogą to potwierdzi.Moze ze wy znacie kogos ,kto ma dzieci (chlopcow i dziewczynki)z niezgodności serologicznej?Pozdrawiam:)
 
Hej Dziewczyny
Mam do Was pytanie co sadzicie na temat niezgodności serologicznej?Chodzi mi o to,ze krazy takie przypuszczenie nie potwierdzine zadnymi faktami medycznymi,ze kobiety z taka niezgosnoscia rodza dzieci jednej plci.Ja znam pary ,które maja i chlopcow i dziewczynki.Sama się często zastanawiam ,bo urodziłam zdrowego synka,a niestety nie udało mi się donosić dziewczynek,czy przypadkiem cos wtym nie jest.Dodam,ze miałam podany zastrzyk i sprawdzane przeciwciała,ktore się nie wytworzyly ,wiec sama już nie wiem??Rozmawialam z lekarzem,ze nie ma takich badan na te chwile ,które mogą to potwierdzi.Moze ze wy znacie kogos ,kto ma dzieci (chlopcow i dziewczynki)z niezgodności serologicznej?Pozdrawiam:)

Nie znam Ale podibno jest bardzo wazna ..ribili mi to badanie w 12tyg ciazy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny
Mam do Was pytanie co sadzicie na temat niezgodności serologicznej?Chodzi mi o to,ze krazy takie przypuszczenie nie potwierdzine zadnymi faktami medycznymi,ze kobiety z taka niezgosnoscia rodza dzieci jednej plci.Ja znam pary ,które maja i chlopcow i dziewczynki.Sama się często zastanawiam ,bo urodziłam zdrowego synka,a niestety nie udało mi się donosić dziewczynek,czy przypadkiem cos wtym nie jest.Dodam,ze miałam podany zastrzyk i sprawdzane przeciwciała,ktore się nie wytworzyly ,wiec sama już nie wiem??Rozmawialam z lekarzem,ze nie ma takich badan na te chwile ,które mogą to potwierdzi.Moze ze wy znacie kogos ,kto ma dzieci (chlopcow i dziewczynki)z niezgodności serologicznej?Pozdrawiam:)

Link do: Choroba hemolityczna z konfliktem serologicznym - objawy i leczenie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry