reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Powiedzcie mi te co zaszły [emoji16][emoji85] czy Was bolą, bolały piersi przed terminem miesiączki? Bo ja mam tak zawsze, ale w tym miesiącu znacznie szybciej zaczęły... i boli, kłuje mnie po prawej stronie i również plecy tez po tej samej stronie..
Dziwne, ale to pewnie PMS.. mam 28dc i 6 dni do @... [emoji849]

Mnie akurat teraz nie bolą w ogóle [emoji848][emoji848] a bolały zawsze.
W poprzedniej ciąży z kolei bolały już od razu po owulacji.
 
Ja byłam dzisiaj na TSH i progesteronie w diagnostyce o 8 rano, wyniki już o 14 10 były. 21 dc TSH 1.93 Progesteron 15.87. Owulacja była ale jak poziom progesteronu ma się do szans na ciążę?? Orietujecie się?
 
Wykaz moich starań...
 

Załączniki

  • Screenshot_20200221-124234_Flo.jpg
    Screenshot_20200221-124234_Flo.jpg
    132,1 KB · Wyświetleń: 73
Bardzo, bardzo mi przykro. [emoji22][emoji22]
Jak duża masz IO? Bierzesz coś? Ja również mam IO i biore metforminę j będę ja brała cała ciąże. Meta poprawia jakos komórki jajowej i niejako chroni przed poronieniem. Wielu ginekologów kaze odstawić metforminę po pozytywnemu teście i jeste wowczas często kończy się to poronieniem.
Bromergon brałam w poprzedniej ciąży i jak zaszłam gin kazał mi go od razu odstawić.
Badalas tarczyce? Tarczyca to podstawa w ciąży?
P.S. Wiem, ze jest Ci cholernie ciężko. Tule wirtualnie i mam nadzieje, ze niedługo zobaczysz dwie kreseczki. Po poronieniu organizm jest zaprogramowany na ciąże.

P.S.2. Pamietam tez, ze martwials się o brata. Mam nadzieje, ze wyszedł z tego.
Nie biorę nic na to i nigdy nie brałam. Jak wyjdę jutro do domu to czas na zmianę lekarza w takim razie. Mój brat zdecydownianie lepiej się czuję, w porę wykryli sepsę u niego. Można powiedzieć że otarł się o śmierć ale to dobrze że zdrowieje bo stojąc nad nim kiedy byl nieprzytomny mówiłam że jak wyzdorwieje i gdy ja donoszę ciążę to będzie chrzestnym. Widocznie to nie pora na dzieciątko. Może stres dał mi w kość bo bardzo płakałam gdy leżał bez życia nie wsluchuajc się 2 organizm swój. Z tym że nie miałam plamien żadnych. Tam na górze zapewne wie conie czeka.
 
reklama
Czy Tobie przed zajściem w ciążę udało się całkowicie ogarnąć tą IO? Pytam ze względu na wspólnego lekarza [emoji4]
Bardzo, bardzo mi przykro. [emoji22][emoji22]
Jak duża masz IO? Bierzesz coś? Ja również mam IO i biore metforminę j będę ja brała cała ciąże. Meta poprawia jakos komórki jajowej i niejako chroni przed poronieniem. Wielu ginekologów kaze odstawić metforminę po pozytywnemu teście i jeste wowczas często kończy się to poronieniem.
Bromergon brałam w poprzedniej ciąży i jak zaszłam gin kazał mi go od razu odstawić.
Badalas tarczyce? Tarczyca to podstawa w ciąży?
P.S. Wiem, ze jest Ci cholernie ciężko. Tule wirtualnie i mam nadzieje, ze niedługo zobaczysz dwie kreseczki. Po poronieniu organizm jest zaprogramowany na ciąże.

P.S.2. Pamietam tez, ze martwials się o brata. Mam nadzieje, ze wyszedł z tego.
 
Do góry