reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Nie biorę nic na to i nigdy nie brałam. Jak wyjdę jutro do domu to czas na zmianę lekarza w takim razie. Mój brat zdecydownianie lepiej się czuję, w porę wykryli sepsę u niego. Można powiedzieć że otarł się o śmierć ale to dobrze że zdrowieje bo stojąc nad nim kiedy byl nieprzytomny mówiłam że jak wyzdorwieje i gdy ja donoszę ciążę to będzie chrzestnym. Widocznie to nie pora na dzieciątko. Może stres dał mi w kość bo bardzo płakałam gdy leżał bez życia nie wsluchuajc się 2 organizm swój. Z tym że nie miałam plamien żadnych. Tam na górze zapewne wie conie czeka.

Podwyższona Insulina zle wpływa na komórkę jajowa i może powodować poronienia. Zmień lekarza, najlepiej takiego, który tez jest endo. Idź niezależnie fo endokrynologa. Ja mam IO i miałam delikatnie za wysokie tsh oraz wczesne stadium autoimmunologicznej choroby tarczycy. Jestem na metforminie i euthyroxie. W poprzedniej ciąży byłam na euthyroxie, a poki w nią nie zaszłam dodatkowo na Bromergonie, Jodidzie o castangusie
Cieszę się, ze z bratem już lepiej.
 
reklama
Mnie zaczęły boleć cycki jak na okres 3 dni po owu... Nie raz bolą po owu nie raz kilka dni przed @ dopiero... No właśnie... Ale ten ból był... hmmm... taki inny, bo nie bolały jak zwykle tylko z boku i pod spodem Ale bolały calutkie.
. I nie tylko przy dotyku. Bolały nawet jak leżałam [emoji848][emoji16]
Powiedzcie mi te co zaszły [emoji16][emoji85] czy Was bolą, bolały piersi przed terminem miesiączki? Bo ja mam tak zawsze, ale w tym miesiącu znacznie szybciej zaczęły... i boli, kłuje mnie po prawej stronie i również plecy tez po tej samej stronie..
Dziwne, ale to pewnie PMS.. mam 28dc i 6 dni do @... [emoji849]
 
reklama
Do góry