reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Tak do Ciebie.

Uuu... Oby jednak się pojawił jutro :D
Mam nadzieje ze bedzie ciemniejszy jak z wczoraj 🤣🤣🤣 ale owulacyjny sciemnial wiec i ciazowy tez powinien...🤔🤔🤔 dowiemy sie 😁 wczoraj tak sie opanikowalam z dolegliwosciami i żaliłam ze mi sie az glupoty jakies snily 😆 ty sie nie staralas w tym cyklu ze tak @ wyczekujesz?
 
reklama
Kobietki, jak sobie radzicie? W grudniu poroniłam w 16 tygodniu ciąży, czekałam, odliczałam wręcz te 3 miesiące żeby móc się starać o dzidzie, a tu ten wirus, nikt nie przyjmuje, czekać kolejne miesiące.. Ale jak długo jeszcze? Chyba zwariuje :(
Też poroniłam w grudniu. Odliczyłam 3 miesiące i próbuje. Moim zdaniem nie ma na co czekać. Nie wiadomo też ile będą trwały starania i kiedy się uda..
 
Czuję się jak debil [emoji85] 23 dc, a ja znowu nie wytrzymałam i zrobiłam test ciążowy. W 3 minuty pojawił się cień cienia, ale na zdjęciu nie widać :( miesiąc temu było to samo, a okres przyszedł normalnie...

Za tydzień będę na 100% płakać, albo że smutku albo że szczęścia [emoji43]
 
Czuję się jak debil [emoji85] 23 dc, a ja znowu nie wytrzymałam i zrobiłam test ciążowy. W 3 minuty pojawił się cień cienia, ale na zdjęciu nie widać :( miesiąc temu było to samo, a okres przyszedł normalnie...

Za tydzień będę na 100% płakać, albo że smutku albo że szczęścia [emoji43]
Czemu nie pojdziesz na bete?
 
Mam nadzieje ze bedzie ciemniejszy jak z wczoraj 🤣🤣🤣 ale owulacyjny sciemnial wiec i ciazowy tez powinien...🤔🤔🤔 dowiemy sie 😁 wczoraj tak sie opanikowalam z dolegliwosciami i żaliłam ze mi sie az glupoty jakies snily 😆 ty sie nie staralas w tym cyklu ze tak @ wyczekujesz?

Wyczekuje, bo już wolałabym by przylazła i dała mi żyć 🤪 🤪 no i szybciej do owu potem ;)
 
W ogóle w poprzednim cyklu, tak jak pisałam, też tak wcześnie testowałam, 2 razy wyszedł taki cień, 3 raz czysta biel i dzień później okres... A tak bym chciała, żeby teraz sie udało, taki prezent dla męża na urodziny
 
23dc to dla mnie za wcześnie, to naprawdę jest cień. W sobotę lub niedzielę zrobię znowu, jeśli coś będzie widać to pójdę w poniedziałek na bete
Jesli pojawia sie juz cien na tescie to znaczy ze z krwi tez bedzie. A jesli tak jak mowisz miesiac temu pojawil sie cien a pozniej okres to mysle ze warto sprawdzic betą.
 
reklama
W ogóle w poprzednim cyklu, tak jak pisałam, też tak wcześnie testowałam, 2 razy wyszedł taki cień, 3 raz czysta biel i dzień później okres... A tak bym chciała, żeby teraz sie udało, taki prezent dla męża na urodziny
U mnie wczoraj 9 dni po owu i cień cienia ale na becie juz dzis bylam bo moze to znowu biochem być. Napewno wartosci bety beda male jeszcze ale pozniej pojde w terminie @ znowu sprawdzic. Ostatnio beta urosla baaardzo malutko. Dlatego mysle ze jak coen cienia masz i cos podejrzewasz nie ma co zwlekac
 
Do góry