reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Cześć dziewczynki:) na miesiąc się odcięłam i tyle nowych awatarów że nie ogarniam totalnie ;)
Gratulacje dla wszystkich || I mocne uściski dla tych które walczą kolejny cykl

W tym cyklu (6cs) odpuściłam zamartwianie się i WGL, kochalismy często i z radością (testy owu robiłam ale mąż nie wiedział jakie wyniki) No i....... zaskoczyło:)
Wczoraj byłam na becie i mam 47.27 w 26 dniu cyklu ;) (cykle między 27-29, sama się gubie) 11 dpo.
Progesteron 27.16 :)
Kropka się w brzuchu rozpycha jak dzika, co troche mnie kluje, sikam srednio co godzine i tak mi sie spac chce ze moglabym caly dzien A no i śluz, prawie taki jak płodny taki ciągnący ale biały, i uczucie wyplywania jak przy okresie masakra.
Jest strach bo mamy za sobą ciążę biochemiczna ale staram się nie myśleć o tym i cieszyć, w sumie teraz mam bete taka do jakiej ostatnio nawet nie dotarłam więc nadzieja jest.
Także załapałam się na grudzień:)
Gratuluję! Super 😉
Trochę słabe, że tylko przez brzuch miałaś to USG, bo na takim wczesnym etapie zazwyczaj robią przezpochwowe.
Podobno takie są teraz zalecenia, żeby robić usg tylko przez powłoki brzuszne w związku z koronawirusem. Ale i tak każdy lekarz decyduje sam.
 
reklama
Ja chyba spowrotem będe sie starać jutro sie wszystko okaże, wizyta u innego lekarza, bo wczoraj usg przez powłoki brzuszne stwierdził że jest pusty pęcherzyk. Także jutro jest dniem ostatecznym co do wyników czy ciąża jest i żyje czy jest pusty pęcherzyk tylko.
Ojej 🤔 może jakiś stary sprzęt był, a do tego przez powłoki brzuszne usg i dlatego nic nie zobaczył. Trzymamy kciuki za jutrzejszą wizytę 😉
 
Hej


Hej :-) Super ze Ci sie udalo :-) mi tez sie udalo jak odcielam sie od wszystkiego w tym tez od forum.. mialam czysta glowe.. ja dzis ide na 1 wizyte. Wg OM wychodzi6+6. Bety nie mialam gdzie zrobic bo labo nieczynne.. I tez mam ten śluz.. I schiza ze to @.. ;-) musimy wierzyc ze tym razem sie uda :-)
Z tym śluzem mam tak samo. Biegam kilka razy dziennie do wc tylko po to, żeby sprawdzić czy to krew czy śluz 😱
 
reklama
Do góry