reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Moja siostra miała identycznie, cień cienia.
Jak mi pokazywała to ja tam za bardzo nic nie widziałam

Mnie niestety też zawsze bolą nogi przed okresem, szczególnie kolana.. Czasem mam taki ból w nodze jakby ktoś mi nóż wbijał.. Trzymam kciuki żeby się udało! Ja wiem na 100 %że miesiączka przyjdzie bo miałam cykl bezowulacyjny 😏ale teraz gdy jestem pewna że nie mogło by dojść do zapłodnienia o dziwo wszystkie moje wkręty na ciąże zniknęły 🤣a co miesiąc zawsze czegoś się doszukiwałam 🙈.. Psychika robi swoje.. Moja gin uświadomiła mi na ostatniej wizycie ze z tego co tam widzi to dziecka nie będzie, jeden jajnik nie miał ani jednego pęcherzyka a drugi mial 2 ale malutkie.. Także czekam na@ 😑
Czasem dosłownie wszystko potrafi się wymknąć poza ramy więc jakaś nadzieja zawsze jest :) moja koleżanka miała podobna sytuację ,leczyła się kilka lat i właśnie będąc na kolejnej kontroli też usłyszała że w tym miesiącu raczej znów klapa i zaszła w ciążę urodziła i zaraz znów zaszła 😅
 
reklama
Tak myślałam że tu znajdę bratnia duszę co do tego objawu bo większy zakres 😁😁 no coś okropnego z tymi nogami, mam tak od pierwszej miesiączki ... Rwą ,bolą tak od środka... A teraz jeszcze mi psychika podsuwa ten ból dużo za wcześnie 😑 no nic a może to jakiś objaw zagnieżdża 😅😅😅😅 o i właśnie i to chodzi wszystko sprowadza się do jednego 😉😋😁
Mi wypada @ na 22 września .... Przechodziłam różne bóle i wkręty przez te kilkanaście miesięcy....teraz kilka dni po owulacji miałam ból typowo menstruacyjny przez 2 dzień....w sumie kilka godzin...i od tamtej pory masakrycznie bolą piersi, co w ostatnich miesiącach jest standardem.... Zastanawiam się, czy jak przez kilkanaście miesięcy nic nie wychodzi, to można w ogóle myśleć o naturalnym zapłodnieniu. Dużo nadziei pokładam w nadchodzącej wizycie w klinice niepłodności, bo wszystkie wyniki mamy z mężem super 😨 a dzidzi nie ma 😞 postanowiliśmy, że teraz będziemy prosić o badanie drożności jajowodów i jak będzie lipa to zaczynamy działać z innymi rozwiązaniami 😁 A i tak z tyłu głowy mam takie....kurcze, a może jednak tym razem 🙈
 
Hej Kobietki, Dzisiaj obudziłam się z plamieniem później przerodziło się to w dość obfite krwawienie z dużą ilością skrzepow jak zwykle tampona zmieniam co jakieś 5/6 godzin dzisiaj muszę dosłownie co godzinę. Duża ilość skrzepow i ból brzucha okropny dosłownie zwijam się z bólu. W ciąży raczej nie byłam test wyszedł negatywny. Nie wiecie od czego może być takie dziwne krwawienie ?
 
Witam się w ten piękny sobotni poranek :)
Aż mi się gorąco zrobiło :)
Myślałam że nie będę z tych co patrzy na cienie na teście. Ale widzę go na swoim, mój M też widzi i to bez przeglądania się:) stwierdził że po tylu razach musiało się udać :) Ale ja jeszcze poczekam z nastawianiem się do poniedziałku na mocniejsza kreske jeśli ma być:) jak zwykle zdjęcie nie oddaje tego co rzeczywistość:)
Wow wow wow
 

Załączniki

  • 20200912_111355.jpg
    20200912_111355.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 69
  • 20200912_111343.jpg
    20200912_111343.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 66
reklama
Do góry