reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Hej, 6 dzień spóźnia mi się okres jak do tej pory miałam lekki ból jajników który ustępuje. Poza tym trochę częściej siusiam i więcej mi się chce jeść, ale tak też mam przed okresem. Od 6 dni robię testy ale wychodzą negatywne. I teraz nie wiem czy czekać. Chyba nie mam wyjścia w Niemczech na wsi gdzie mieszkam długo się czeka na badanie z krwi. W zeszłym miesiącu przyjmowałam letrox 50 ale lekarka zmieniła mi na 125 że względu na staranie się o dziecko. Może to za duża dawka i przez to nie mam okresu albo jestem w ciąży. Hm [emoji848]

Owu wiesz kiedy miałaś? Owu może się przesunąć sama z siebie albo z różnych innych powodow.
 
reklama
Owu wiesz kiedy miałaś? Owu może się przesunąć sama z siebie albo z różnych innych powodow.
Wydaje mi się że się psesunelo. Według kalendarzyka 11 lutego, ale chyba miałam kilka dni później bo miałam jeszcze bóle jajników, mam długie cykle 32 dni 9 dni okresu w mękach przeważnie.
 
Wydaje mi się że się psesunelo. Według kalendarzyka 11 lutego, ale chyba miałam kilka dni później bo miałam jeszcze bóle jajników, mam długie cykle 32 dni 9 dni okresu w mękach przeważnie.

Jeśli owu się przesunęła to i @ się przesunie. Jeśli nie masz potwierdzonej owulacji, to nie wiadomo niestety [emoji6] same bóle o niczym nie świadczą niestety. 9 dni miesiączki to baaaardzo długo, konsultowalas to z lekarzem?
 
Jeśli owu się przesunęła to i @ się przesunie. Jeśli nie masz potwierdzonej owulacji, to nie wiadomo niestety [emoji6] same bóle o niczym nie świadczą niestety. 9 dni miesiączki to baaaardzo długo, konsultowalas to z lekarzem?
Tak mam endometrioze I inne choroby
 
Tak mam endometrioze I inne choroby
To wiele tłumaczy.

Jutro z rana pojadę zrobić bete
Myśle, ze to najlepsze wyjście. Testy mogą zawodzić, beta będzie pewna. Może po prostu przesunęła Ci się owu. Może owu nie było, wtedy cykl tez nie wiadomo kiedy się skończy. Daj znać jaki wynik [emoji3526] oby jednak to były wadliwe testy!
 
To wiele tłumaczy.


Myśle, ze to najlepsze wyjście. Testy mogą zawodzić, beta będzie pewna. Może po prostu przesunęła Ci się owu. Może owu nie było, wtedy cykl tez nie wiadomo kiedy się skończy. Daj znać jaki wynik [emoji3526] oby jednak to były wadliwe testy!
Mi często niestety testy nie wychodzą, tylko beta pokaże
 
Mi często niestety testy nie wychodzą, tylko beta pokaże

Trzymam kciuki. Ja musze robić betę, bo jestem na luteinie, moja gin nie uznaje testów tak wcześnie. I właśnie dziś robiłam, niestety znowu negatywna. Może następnym razem się uda [emoji6]
 
reklama
Trzymam kciuki. Ja musze robić betę, bo jestem na luteinie, moja gin nie uznaje testów tak wcześnie. I właśnie dziś robiłam, niestety znowu negatywna. Może następnym razem się uda [emoji6]
Man nadzieję że nam się uda. Ja to mam mutację genetyczna i zespół antyfosfolipidowy. Muszę brać heparyne i aspiryne
 
Do góry