reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Staraczki II połowa 2021

A i postanowiłam nie czekać i robić badania we własnym zakresie. Zacznę od hormonów. Czy dobrze kojarzę, że tutaj były wrzucane te listy badań w jakim dniu najlepiej wykonać? Czy ktoś mógłby to jeszcze raz udostępnić? :)
 
reklama
Badania plodnosc.jpg
 
Ja już tez nie wiem o co chodzi… tez nie ma opcji żeby test wyszedł negatywny a jednak ciąża była ( zrobiony kiedy okres się spóźnia) średnio wierze w takie cuda.. nie boli mnie podbrzusze, chwilami tak ciągnie albo zakłuje jeden jajnik lub drugi i to tyle. Mam okres od 11 roku życia i takich cyrków jeszcze nie miałam.
mnie bolą piersi i teraz mam sporo już tego śluzu przezroczystego....
 
Właśnie o tym samym myślałam 🙋🏼‍♀️ Jak byłam ostatnio u gin twierdziła ze pęcherzyk ładny dominujący 21mm podobno obydwa jajniki tez są ładne 🙋🏼‍♀️ Spróbuje zrobić w tym tyg progesteron 🙋🏼‍♀️
Akurat problemu z progesteronem nie widać na usg. Tylko kilkukrotne badanie go po owulacji może wskazywać na problem jeśli ciągle jest niski.
 
Branie leków na stymulację i nie chodzenie na monitoring to słaby pomysł... a nie podglądałaś po owulacji co się dzieje? Może zrobiła się torbiel? Mi przez torbiele z niepęknietych pęcherzyków nie przychodziły okresy.
Tak mi kazał lekarz… miałam brać stymulację przez 4 miesiące i wtedy przyjść
 
Czyli w sumie nawet nie wiesz czy na Ciebie to działa... mimo wszystko ja bym się nie zgodziła na leki bez monitoringu, chociażby sprawdzenie po owu czy wszystko ok.
Jeden cykl miałam ze stymulacja i monitoringiem. Oprócz tego mam owulacje bez niczego, nie mam z tym problemu
 
reklama
Do góry