reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

hej hej

deszcz pada i 13 st. jest.......dzieci biegają zasmarkane, czysta klasyka u mnie;))
u mnie też razem biegają do toalety:-D, duet idealny;))

kurka, ja od 2 lat się nie badałam, przeprowadzka i ciągłe chorowanie dzieci wybiły mnie z rytmu, musiałabym wypytać się koleżanek o jakiegoś lekarza tutaj,ciągle wiem,że mam to zrobić ale czasu brak wiecznie, a niby nie pracuję i siedzę cały czas w domu, jasne:-D ( tak to widzi jedna z moich koleżanek..)

Lilith to fajnie,że remont idzie, powoli bo powoli ale rezultaty są:-), no i dzięki za polecenie żwirku dla kota, uwielbiam jak mój kot pachnie pudrem:-D, do tego ta wydajność nas powala:-)
mam nadzieję, że z łożyskiem będzie wszystko oki, nie denerwuj się na zapas!

Sol ja mojego to też bym czasem strzeliła by się obudził i trochę spoważniał, ostatnio miał swoją pierwszą migrenę, więc z radością powitałam go w świecie 30 latków:-D, haha niedobra żona nabijała się bólu i cierpienia męża.......mnie najbardziej wkurza ostatnio to,że nie zapłacił dalej za semestr na studiach, który poprawia, miał to zrobić w lutym/marcu, pieniądze na to czekają, dostał już wezwanie z uczelni a on dalej myśli!!!!!!!!!!! ręce i nogi opadają, ja nie mogę tego za niego zrobić bo tylko on ma dostęp do platformy na uczelni gdzie to może zrobić......
niom, więc to jest mój największy ból ostatnio....

miłego dnia koleżankom w tą ponurą pogodę, lecę sprzątać:-)
 
reklama
Witam Was
U mnie tez w sumie bez zmian wiekszych, maz pracuje bardzo duzo, ja z dziecmi w domu - ale ja juz sie tak przezwyczaiłam, że nawet nie marudze, -powiem wiecej nie mam juz zadnych potrzeb I nawet gdybym chciala gdzies wyjsc sama to nie mam pomyslu I mi sie nie chce... W przyszłym tygodniu w piatek lecimy na 2 tyg do PL ja nie bylam w PL juz 3 lata... lecimy bo dziewczynki juz tak nalegały, że głupio mi juz było znowu im odmawaic... do tego Adama siostra urodziła we wtorek małą LILKE wiec trzeba przywitał nowego człowieka na swiecie ;)
Ja cytoligii nie robiłam chyba z 6 lat, ale tez sie wystraszyłam I poszlam w koncu w ubiegłym roku w lipcu no I wszystko niby bylo ok. A nie robiłam bo jakos tak sie nie zlozylo, przed ciaza z Ala zrobiłam a później po porodzie juz nie zrobiłam, potem w ciazy byłam z Maja to nie robili cytology w ciazy kazali przyjsc po połogu I tak sie zeszło, że maja miała 2,5 roku a jak dopiero poszlam... ale juz sie bałam I czekałam na wyniki w stresie, wiec teraz bede chodzic czesciej...
U nas pogoda taka sobie niby 15 st C ale wiatry dosc zimne wieja... I nic sie nie chce...
Lilith fajne imie wybraliście :)


pozdrawiam wszystkich serdecznie I miłego dnia życze
 
Paulina - twój poprawia semestr, mój teraz jest na 6 z 7 semestrów studiów - kasy ... ok 9 tysięcy już poszło... - rezygnuje bo mu się nie chce... zamieniasz się? :-)

mama - humorek lepszy :-) muszę iść w przyszłym tygodniu bo nie miałam kiedy iść się okazało :-p a w przyszłym tygodniu pewnie @ dostanę więc jak to zazwyczaj u mnie bywa - poczekam sobie :-) Norma :p

LILITH - ładne imię - tylko oby wam laboratorium nie wybudował ;-)
 
Sol bo wiesz, mój też się próbuje rozmyślić:-D, a na studia poszło już z 15 koła:-D cyrk na kółkach normalnie:-)

weekend spędzamy w domku, byliśmy dziś za to na 2h spacerze z dzieciakami, Maja nawet drzemkę zaliczyła, zrobiłam tiramisu, więc weekend jest pyszny:-D

miłego wieczorku
 
Mój nie próbuje on to zrobił... ale u mnie okoliczności wymusiły trochę taką decyzję :( Szkoda tylko bo za tą kasę mogłąm zrobić już sobie magistra a tak dupa :( Kasa poszła do kosza :(
 
miłej niedzieli ewryłer :-D

u nas wichry takie,że :szok: ale słonko jest ..


Sol,Paula
masę kasy poszły w studia ..szkoda,że przepada..
ja po zrobieniu kosmetyki poszłam jeszcze na socjologię :confused:
dobrze,że wybrałam 3+2
czyli 3 lata do licencjata i potem 2 lata na mgr
3 lata zaliczyła-prace napisałam i licencjata mam bo na III roku zaszłam w ciążę z córą i wiedziałam,że mgr już robić nie będę ..
więc mi nic nie przepadło bo gdybym wybrała od razu 5-cio letnie studia to by była lipa a tak choć lic.mam z socjologii z kultury..


u nas zaraz obiadowo ..

przyjemnego dnia kobietki ;)
 
dobry dobry

Mary Beth witam serdecznie;)))))

u nas dziś zimno....zaliczyliśmy już bieg do przedszkola, bo biegłam z wózkiem za Danielem na rowerku;)), który w pewnym momencie (500m od przedszkola) powiedział mi,żebym już poszła z Mają do lidla na zakupy, a on sobie sam dojedzie do przedszkola:szok::sorry::laugh2: haha, padłam po tym
zaprowadziłyśmy Daniela, zrobiłyśmy zakupy, gdzie w kolejce przy kasie Maja wypaliła Pani,że nie jest już mała ale "duzia":szok::sorry::laugh2:, mina moja i Pani-bezcenna:-)


pranko poprane, obiadek dochodzi, pomaluję jeszcze raz parapet, pobawimy się i dalej będzie trzeba lecieć:-):-)

miłego dnia!!
 
Paulina - mam to samo - Emilka - "mamo jestem już duża!" I to z powagą godną dorosłego XD

mama - no szkoda kasy, ale mówi się trudno, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem :/


A u nas poniedziałkowo - Emilka nie chciała iść do przedszkola i rozpłakała się pod salą a Kaja dostała swoje pierwsze pieniążki do szkoły - radochy co nie miara XD Czekam do 14 żeby iść je odebrać, tylko jeszcze muszę rachunki popłacić i dom sprzątnąć - mieliśmy nocnego czworonożnego gościa który mi zawalił cały salon - nie ma to jak wpuścić mokrego owczarka na jasne panele XD
 
reklama
Paulina - dzieki! :-):-) U nas tez pogoda taka sobie... :-/ Jestem dzis z mala w domu, bo zafluczona okropnie, w nocy goraczka... :baffled: Ale jutro juz do przedszkola pojdzie. Oby tylko zadnych akcji nie bylo...

Milego dzionka!
 
Do góry