reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

W ogóle taka sytuacja, dziś w nocy śniło mi się, że mój dziadek umarł i powiedziałam o tym w pracy. Jedna pani która bardzo wierzy w sny powiedziala, że to oznacza nowy etap w moim życiu, jakieś pozytywne zmiany i dodała na koniec 'planujecie coś? Może w ciąży jesteś' :-) :)
Ja tam w takie rzeczy nigdy nie wierzyłam, ale mogło by się sprawdzić co ona mówi, wcale bym nie narzekala :D
 
reklama
Ruda trzymam kciuki żeby się wchlonely krwiaki a ty żebyś bez stresu czekała na maleństwo

Mala byłaś u gina, jak nie to nie czekaj i leć jutro

Agnesis jeśli byłabyś w ciąży to te plamienia są złym znakiem, wiem z doświadczenia. Jeśli nie jesteś to pewnie zapowiedź @. Przykro mi czy tak czy tak to nic fajnego :*


Hime mój mąż już od tygodnia zapowiada gofry. A mamy mega super gofrownice więc warto robić :-D

Ale dziś mam smaka na pizze więc zaraz mąż poleci, a co ;-)
Ja w tym czasie położę "bobasa" :-)
 
Mala jesli myslisz, ze to poronienie idz do lekarza. Ja w grudniu poronilam i bardzo bolal mnie brzuch. Wyladowalam w szpitalu. Dopiero kroplowki pomogly.

Aniay jesli Ci sie podoba domek to zamieszkaj.

Agnesis masz racje ciagle na cos czekamy.

Mania kciuki.

Ann gratuluje.

Co do pracy. Oboje z mezem pracujemy. Ja wrocilam po macierzynskim do pracy.
 
Ann czytałam o plamieniach implantacyjnych i na forach dużo kobiet mówiło ze miały i moje też by się zgadzaly w czasie i w wyglądzie i w ogóle. Brzuch nie boli jak na @ i nigdy nie miałam plamien przed @, ale co będzie to czas zweryfikuje. Do lekarza i tak idę w środę, bo muszę wyniki odebrać więc od razu powiem co i jak.
 
hej ...czy moge sie do was przylaczyc? juzsie staramy z pol roku i jakos niestety nie wychodzi...w listopadzie poronienie samoistne bylo we wczesnej ciazy...mamy juz synka prawie 5latka...moge do was dolaczyc? pozdrawiam x
 
reklama
dzieki:)
wiecie co...ja to juz nie wiem co mam myslec...troche sie boje ze nie bedzie nam juz dane miec drugiego dziecka...jestem podlamana ...niestety...dzis wzielam sie za testy owulacyjne pierwszy raz w zyciu...choc przy nieregularnych okresach to i to niewiele pomoze...jak to z wami jest? jak to robicie ze nie tracicie nadzieji?
 
Do góry