reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Ehhh... serce mi podpowiada, że się udało, ale głowa mówi: "weź sie ogarnij" ;D hehe ogólnie mam niezłą huśtawkę ostatnio. Jutro wieczorem, ok 21 powinnam juz mieć wynik :)
 
Trzymam kciuki za wsxystkie testujace, a nam pozostalym zycze abysmy szybko dalaczyly do grona przyszlych mam :-) Nie zalamywac sie tylko dzialac, jak widac co chwila sie ktorejs udaje zobaczyc te wymarzone 2 kreski.
Swoja droga ciekawe czy faceci tez odczuwaja taka silna potrzebe posiadania dziecka jak my kobiety??
 
NorkAn - odczuwają ;) przynajmniej niektórzy :p mój G jest strasznie nakręcony na maleństwo, jest ciekawy wszystkiego co się ze mną dzieje i bardzo, bardzo chciałby mieć dzidzię ;) dużo rozmawiamy o tym i cały czas mi to powtarza :)
 
reklama
Norkan a u mnie z tym roznie bywalo. Po slubiemu sie nie spieszylo do dzieciaka. A jak sie Nikola urodzila to juz mowil wszystkim ze nie chce wiecej. Oczywiscie tylko ze wzgledu wygody. Wiec mialam bardzo ciezka walke aby przekonac go do kolejnej ciazy
Ale sie udalo i teraz M nie moze sie doczekac kiedy sie uda.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry