reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Strawbelko, gratuluje I trzymam kciuki za fasolki!
U mnie dzisiaj 39 dzień cyklu, po kilku dniach plamienia, okresu brak, test negatywny (czego siebspodziewalam bo nie czuje sie w ciazy kompletnie) Czekam co dalej.
Co to sie do cholery popierniczylo?
 
reklama
Ta dam...
1461300513-c6b66c7bfb19ab36c5f85b0d5c09c70c.jpeg
1461300521-c6b66c7bfb19ab36c5f85b0d5c09c70c.jpeg


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Łoooo matulu jaki piękny teścik <3 Kochana cudownie!
 
Kochana my tutaj wszystkie jesteśmy po przejściach ale nie poddajemy się ;) Ja to chyba tu najstarsza jestem taka weteranka haha. Zblizam się powoli do momentu żeby dac sobie spokój z leczeniem i staraniami ale to za jeden lub dwa cykle... Jeśli do tego czasu nic nie wyjdzie to odpuszczę. Mam już swoje lata i muszę brać to wszystko na logikę; )

Pyzia, nie poddawaj się! Nie tracić wiary :*
Ja już zapomniałam, kiedy miałam 30 urodziny :) ale moje koleżanki też miały późno dzieci - 35 lat, 40 lat.
Nikt nie wie, co komu pisane:)
 
Pyzia, nie poddawaj się! Nie tracić wiary :*
Ja już zapomniałam, kiedy miałam 30 urodziny :) ale moje koleżanki też miały późno dzieci - 35 lat, 40 lat.
Nikt nie wie, co komu pisane:)
Jeszcze wierzę ale mam już 41 lat i muszę brać to na logikę. Nie chcę żeby moje dziecko słyszało że babcia je do przedszkola czy szkoły odprowadza... Poza tym muszę mierzyć siły na zamiary ;) dziecko wymaga ciągłej uwagi,ruchu,cierpliwości a tego z wiekiem mamy co raz mniej... Zobaczymy co będzie ;)
 
reklama
Do góry