reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

Ja tez mam burdelos i nie mam wgl zamiaru posprzatac no ten brak sil jest silniejszy ode mnie .. ja na cale szczescie jade dzis do kolezanki na kawe hehe wiec mam spokoj
 
reklama
Ja też muszę pranie zrobić, a teściowa ciagle pierze swoje i juz postanowilam, ze kupuje swoja suszarke na ubrania i deskę do prasowania z zelazkiem, kupilabym jeszcze pralkę, ale nie mam gdzie postawić i to byłaby juz 3 pralka w domu ;/

31 dc czekam dalej na @. Piersi to mnie już normalnie pieką :( No i jajniki bolą i myślę, że już jutro powinna przylezc, bo mam uczucie, ze cos ze mnie leci i pare razy juz latalam do lazienki ale to nie to :D
 
Ja też muszę pranie zrobić, a teściowa ciagle pierze swoje i juz postanowilam, ze kupuje swoja suszarke na ubrania i deskę do prasowania z zelazkiem, kupilabym jeszcze pralkę, ale nie mam gdzie postawić i to byłaby juz 3 pralka w domu ;/

31 dc czekam dalej na @. Piersi to mnie już normalnie pieką :( No i jajniki bolą i myślę, że już jutro powinna przylezc, bo mam uczucie, ze cos ze mnie leci i pare razy juz latalam do lazienki ale to nie to :D
a nie chcesz testu zrobic?
 
Czuję, że przyjdzie, boli mnie wszystko jak zawsze :) W tamtym cyklu przylazla 32 dnia, wiec moze sie historia powtórzy :)
 
Wiem, wiem ale nie będę się nakręcać ;) Mąż mi mówi, że się zrobilam jakaś dziwna, bo sie śmieję i zaraz płaczę ale to też norma u mnie na @ :) Z resztą ciągle mi mówi, że to niemożliwe i mi też ciężko w to uwierzyć.
Dobra, jak jutro nie przyjdzie to robię test, ale myślę, że nie będzie takiej potrzeby :))
 
reklama
Do góry