reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Matko bosko gdzie to...
A kto mój @ skradł? Już nawet nie plamię, widać to tak tylko z rana a konkretnie po nocy...

Nad morzem. Sprawdź w google maps i wszystko będziesz wiedzieć :)
Ja w ogóle nie lubię dużych nadmorskich miejscowości, chyba, że po sezonie ;) pobierowo nie jest duże, ale ja bym wolała jakaś miejscowość dla emerytów :D
 
Witam się z rana :) My wczoraj większą część dnia na dworze spędziliśmy. Po powrocie padliśmy, że aż zapomnieliśmy o owulacji :o o_O :o:p No trudno ... :D
 
Ja tez sie melduje, spalam moze z 4 godzinki i to na raty :/ ogladalam reportarze o tym trzesieniu tutaj i pozniej spac nie moglam, widzialam male trumienki..mowie wam cos strasznego....
Ale wracajac do tematu sexior byl,ale nie wiem czy owulka byla. Zdaje sie na bolace jajniki i czekam na efekty [emoji105][emoji119][emoji57][emoji21][emoji16]


Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Tak jak mowicie, samym sexem sie nie zyje. Ile mozna[emoji23] ja tam nie lubie za duzo... [emoji39]

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
reklama
Do góry