reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

AKTUALIZACJA !
staraczki.jpg
FASOLKI.jpg
MAMUSIE.jpg
 

Załączniki

  • staraczki.jpg
    staraczki.jpg
    81,8 KB · Wyświetleń: 179
  • FASOLKI.jpg
    FASOLKI.jpg
    69,6 KB · Wyświetleń: 181
  • MAMUSIE.jpg
    MAMUSIE.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 201
reklama
Witam. Pije szybka kawę i lecę do szkoły, bo maja otwarta lekcje. Ide popatrzę co moj tam wyprawia [emoji4]


_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
 
Ja tez witam się z kawką ... dzieciaki już poza Domem , ja wietrze cały dom, bo sucho od kaloryferów .

U mnie dziś napadało śniegu , a popołudniu maja przyjść roztopy :-/

Agnessi - u nas nie ma takich otwartych lekcji , a tez jestem ciekawa jak moja się zachowuje ;)

Ja dziś mam usg ciekawe jak duży jest Adaś

Miłego dnia



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nuria Ty to masz marzenia :D u Was do wiosny chyba dalekoooo :) ja mam cichą nadzieję, że do marca będzie lepiej, bo nie pamiętam takich mrozów i chyba wolę nadal żyć w tym stanie :D
Dzień dobry :*
Nessi jak tam???
 
Hey laseczki ... czekam na wypis
.. opowiadania trochę w każdym Razie opcja jest jedna - sex sex sex .... ten cykl już działać! Tłumaczyli jak krowie na rowie ..
Ale wymyślili... podkręca immunologicznie czy jak tam ale podejrzewają bardziej że problem leży w morfologi żołnierzy w następnym cyklu chyba iui .. zobaczę zresztą ci będzie na wypisie


FB_IMG_1484211934035.jpg


••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 

Załączniki

  • FB_IMG_1484211934035.jpg
    FB_IMG_1484211934035.jpg
    42,2 KB · Wyświetleń: 159
Anula to dobre wieści :) a skąd uważają, że problem jest z plemnikami? że się źle zagnieżdzają ? i dlatego dochodzi do ciąży biochemicznej np?
 
reklama
Nati u nas wczoraj nawaliło śniegu, a dzis 4st i wszystko pływa [emoji53]
Czekamy na fotkę Adasia [emoji16]
Majka to fakt dzieci zachowują sie na pewno inaczej. Wychowawczyni sama mi powiedziała, ze Mlodzy dzis był wyjątkowo skupiony i aktywny [emoji38] chyba bede codziennie na lekcje chodzić [emoji23]
Anula, ale masz cos mężowi zapodać na żołnierzyki? Czy ma robić badanie nasienia?


_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
 
Do góry