reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Anula testem jakoś od 14dc jade, a sluz to mi sie ciągle pojawia raz płodny, raz nivea i tak na przemian [emoji58]


[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
...życie cudem jest...
To ciul wie ... [emoji55] ja tam sobie głowy nie zawracam swoim [emoji41]

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
To ciul wie ... [emoji55] ja tam sobie głowy nie zawracam swoim [emoji41]

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
Wiesz co , będzie co będzie ...
Nie nastawiam się , że zaciaze dopóki mi ktoś cyklu nie wyreguluje...
Mam nadzieję w tym ginekologu co idę do niego 13go , obejrzymy co powie i w ogóle , może z rok to jeszcze potrwa zanim wszystko będzie ok [emoji6] więc jestem z Wami tak na luzie [emoji4]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
...życie cudem jest...
 
Widziałam, żabcia ! Tak się brechałam, że aż pierdzieć zaczęłam i brzuch przestał boleć :D
ahahahahaha przepuklina mnie bolała :p
Ahahhahaahaaa

Dobre [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny [emoji8]
Moj L polecial na piwo z kolegami, wiec telewizor moj + [emoji485] Anula zdrowko [emoji6]
Mnie cos jajo cmi.... i co dziwne raz jedno raz drugie chyba pierwszy raz czuje prawe, wrecz bylam pewna, ze go nie mam [emoji23][emoji23]
Jutro niby ma byc owulka, a testy negatywne... mam 2 rodzaje, ale w dupie z nimi [emoji13]


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bum damy radę:) chodz poleje ci [emoji485]

Mum zdrówko [emoji485]

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
reklama
Do góry