reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Lusia trzymam mocno kciuki za babcie:-*
Co ja napisalam, nie 26, a 28 ta komunia. Nie lubie takich imprez.
Nessi to super ze juz czujesz dosc dobrze maluszka:-*

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej
A ja od dziś w szpitalu. Bałam się o to łożysko i małego więc przyszłam sama. Trudno niech mnie mają za wariatke i panikare. Z jednej strony jestem spokojniejsza, a z drugiej bardzo nie chce tu być:-( nie ma nic gorszego jak czekanie na poród po terminie. W badaniu ujście wew.jest zamknięte a zew.ledwo na opuszkę. Jest tragedia, wcześniej jak w niedzielę nikt nic nie zrobi, bo nawet nie ma jak. Jutro pewnie będzie usg.

Lusia trzymam kciuki za babcie. Oby wszystko było dobrze

Nuria ja też mam komunie ale 21 tyle, że na bank na nią nie pójdę no bo wiadomo, będę świeżo po porodzie. Mam nadzieję, że maj bedzie ładniejszy niż ten kwiecień. Pogoda dobija strasznie.

Nessi współczuję choroby:-( kurcze nie oszczędza cie ta ciąża. Teraz ruchy już będą coraz bardziej super. Pamiętam jak mój mały w tym okresie zaczął naprawdę kopać:-)

Arte gratulacje! Bliźniaków nie ma się co bać! Podwójne szczęście bardzo by wam pasowało.
 
Od 20-30.05 w Rossmann bedzie kolejna fajna promocja 2+2 na kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Tylko z aplikacja mozna z tego skorzystać (z karta klubowicza), czyli 4 rozne kosmetyki w cenie 2 np. krem pod oczy, serum, tonik, krem na noc[emoji5]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tynka uszy do góry ...dla dziecka człowiek nie takie rzeczy jest w stanie znieść. Ja leżałam tydzień z Michałem w ciąży na obserwacji bo wychodziły złe przepływy pępowinowe. Jak mus, to mus ...cóż poradzić.
 
Ja po pracy ale miałyście kiepski dzień dziewczyny.
Tynka Skarbie nie łam się sama poszłaś dla spokoju, to leż grzeczne i nie marudź, poczytaj jakąś dobrą książkę.
Nessi - cieszę się że już lepiej, oby bez takich akcji.
Bum - super wieści :)
Nuria - Ty faktycznie zbankrutujesz, nie patrz na promocje :) Tez mam komunie i pójde chyba tylko do kościoła zlożyć życzenia i tyle, nie chce mi się siedzieć na jakiejś sali.
Lusia - oby było dobrze z babcią.
 
Wonde uwierz ze twez bym nie poszla, ale dzieciak to syn brata mojego chlopa wiec bardzo bliska rodzina, i nie wypada nie pojsc. A za rok mlodego siostra idzie do komuni czyli chrzesnica mojego, chyba juz zaczniemy odkladac[emoji23]
Ja tak nie lubie takich imprez komunie, chrziciny, wesela[emoji58]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nuria my tez mamy komunie. Kompletnie nie wiem w co sie ubrać, bo nie mam ochoty kupować kolejnej kiecki, która bedzie pózniej wisieć w szafie. Myśle o spodniach i koszuli plus szpilki, co myślicie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry