reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Ja też dostałam dzisiaj zaproszenie na komunię syna mojego męża siostry i nie zgadniecie kiedy ta komunia. Za tydzień 07.05 niektórzy to mają tupet. W co ja się ubiorę to w ogóle nie wiem i do kościoła nie pójdę.
 
reklama
Nie dopisałam ze mam okropny humor i chce mi się płakać bo będę tu bardzo długo.
Bedzie dobrze kochana nie zamartwiaj sie na zapas chlopcy lubia dluzej posiedziec moj brat urodzil sie prawie dwa tygodnie po terminie a ja poltora miesiaca przed mialam urodzic sie poczatku kwietnia a urodzilam sie w lutym moja mama nie miala ubranek ani wozka lozeczka tez nie mialam moja mama swietowala ostatki robila metrowca a ja kocham to ciasto[emoji5] trzymam kciuki za twojego maluszka
 
Ja też dostałam dzisiaj zaproszenie na komunię syna mojego męża siostry i nie zgadniecie kiedy ta komunia. Za tydzień 07.05 niektórzy to mają tupet. W co ja się ubiorę to w ogóle nie wiem i do kościoła nie pójdę.
Nas tak zaprosila wlasnie na bierzmowanie corka chrzesnego mojego meza nie idziemy bo mamy wesele w ta sobote wiec nie mam zamiaru co tydzien imprezowac
 
Nessi kochana napisz mi proszę jakie wyniki robiłaś na początku cyklu kiedyś? Lh, fsh, tsh. Prolaktyna i progesteron tez? Cos jeszcze?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
W sobotę ide do labo, bedzie 3dc cos jeszcze polecacie zbadać???


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
Moje dupeczki ogólnie nie wiem w co łapy wsadzić gdy wracam z pracy :) mój Łukasz też ciągnie popołudnia :( ech a w międzyczasie trzeba sexy jeszcze zrobić :) nie liczę już cyklu...Ogólnie nie biorę donga,progesteronu w tym cyklu :) idę na żywioł :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry