reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Nessi przyszła to i pójdzie [emoji12]
Nuria No ubrać tez musimy sie od nowa, ale przynajmniej jak kupie spodnie to bede ich używać częściej niż raz w roku [emoji6] staremu tez już zapowiedziałam, ze kupuje spodnie z materiału, nie żadne tam na kant garniturowe [emoji6]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Hej

Ale mi Adaś dał popalić w nocy :-/, potem cały dzień chodzę i ziewam plus ta pogoda :-( ale staram się nie narzekać , bo to mój ostatni niemowlak w domu .

Agnesis - ja chrzczę mojego za 3 tygodnie może tez spodnie ubiorę dobry pomysł , tak naprawdę u mnie cokolwiek żeby brzuch zakryć hehe

Dorcia- przerabiałam to w tamtym roku w Lidlu , wszyscy grillowali a ja w pracy , ale niech Ci szybko zleci :-)

Tynka- co tam ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej

Ale mi Adaś dał popalić w nocy :-/, potem cały dzień chodzę i ziewam plus ta pogoda :-( ale staram się nie narzekać , bo to mój ostatni niemowlak w domu .

Agnesis - ja chrzczę mojego za 3 tygodnie może tez spodnie ubiorę dobry pomysł , tak naprawdę u mnie cokolwiek żeby brzuch zakryć hehe

Dorcia- przerabiałam to w tamtym roku w Lidlu , wszyscy grillowali a ja w pracy , ale niech Ci szybko zleci :-)

Tynka- co tam ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jak miło,że ktoś też pracuje w tym cyrku co i ja :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Urodził się syn temu palantowi z pracy. Przynajmniej jakiś czas go nie będzie. Uff

A my nawet nie mamy kiedy popracować nad potomkiem :(

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Agnesis tez planuje podobny zestaw, czarne spodnie plus koszula i szpilki. Gdyby było zimno założę czarna ramoneske. Chociaż rozejrze sie tez za kombinezonem, ale wszedzie tylko dresowe sa, wiec pewnie nie znajde[emoji23]
Anula, Carmen gdzie Wy?

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Nuria ostatnio przeglądałam h&m, Reserved i house i w którymś były fajne kombinezony

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki :) zaczyna się majówka ale nie dla mnie bo w niedzielę i wtorek pracuję :/ więc lipa totalna :/ ale tym co mają wolne to życzę słonecznej pogody :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam wolne i co dwie godziny będzie pobudka [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej

Ale mi Adaś dał popalić w nocy :-/, potem cały dzień chodzę i ziewam plus ta pogoda :-( ale staram się nie narzekać , bo to mój ostatni niemowlak w domu .

Agnesis - ja chrzczę mojego za 3 tygodnie może tez spodnie ubiorę dobry pomysł , tak naprawdę u mnie cokolwiek żeby brzuch zakryć hehe

Dorcia- przerabiałam to w tamtym roku w Lidlu , wszyscy grillowali a ja w pracy , ale niech Ci szybko zleci :-)

Tynka- co tam ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
O szybko . Choć ja też myślę o chrzcie w czerwcu. Im mniejsze dziecko Tym lepiej

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry