reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

No to super.
Konkretne dzialania i dobrze.
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
Ja też trzymam !

Muszę zrobić jakoś tak żeby się nie napalić a to będzie misja [emoji58]

Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
reklama
A my z małżem zdecydowaliśmy zawiesić nasze starania na jakiś czas - muszę ogarnąć swoje zdrowie, poprawić trochę finanse i wrócimy do tematu w terminie późniejszym. No chyba że gdzieś po drodze nam się wpadnie [emoji14]

Wszystkim wam życzę - żeby - jak wrócę - żadnej nie zastała na "staraczkach" - bo już będziecie w upragnionej ciąży :)
Eee ale zaglądaj tuuu [emoji26] ... nie uciekaj [emoji4]

Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
A my z małżem zdecydowaliśmy zawiesić nasze starania na jakiś czas - muszę ogarnąć swoje zdrowie, poprawić trochę finanse i wrócimy do tematu w terminie późniejszym. No chyba że gdzieś po drodze nam się wpadnie [emoji14]

Wszystkim wam życzę - żeby - jak wrócę - żadnej nie zastała na "staraczkach" - bo już będziecie w upragnionej ciąży :)
Szkoda, że zawieszacie. Życzę wpadki w takim razie [emoji6] oczywiście zostań z Nami. I duuuzo zdrówka.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wysłałam jej smsa że @ przyszła i teraz wizyta w 10 dc ... od jutra clo [emoji39] ... jutro też zadzwonię i zapytam o której mam wizytę... jak dobrze pójdzie to 3-4 luty będzie iui [emoji847]

Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
Anula extra oby się udało za 1 razem. [emoji16] tego Ci życzę.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anula extra oby się udało za 1 razem. [emoji16] tego Ci życzę.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiecie jak to ... człowiek zawsze ma nadzieję,napala się...ale po tylu latach to troszeczkę dla mnie abstrakcja i coś nie realnego ..

Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Wiecie jak to ... człowiek zawsze ma nadzieję,napala się...ale po tylu latach to troszeczkę dla mnie abstrakcja i coś nie realnego ..

Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
No wiadomo najlepiej podejść z luzem nie napalac się ale z tym ciężko.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie jak to ... człowiek zawsze ma nadzieję,napala się...ale po tylu latach to troszeczkę dla mnie abstrakcja i coś nie realnego ..

Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
Anula znam to uczucie...
To uczucie jest wprost proporcjonalne do tego jak dlugo czekasz
Im dluzej czekasz tym mniej realne sie wydaje
Ale wiara jest siłą w nas [emoji110]
Bo jak sama masz napisane
Nie mozna rezygnowac z czegos o czym nie mozna przestac myśleć choćby na jeden dzień...
 
Wiecie jak to ... człowiek zawsze ma nadzieję,napala się...ale po tylu latach to troszeczkę dla mnie abstrakcja i coś nie realnego ..

Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
Ja mam identyczne odczucia. Co prawda u mnie "dopiero " 2 lata starań.

Wczoraj koleżanka z pracy powiedziała oficjalnie że jest w ciąży. Wiedziałam to już wcześniej ale jakoś znów zabolało że to nie ja...

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobry ....

Siwa też kawał czasu ... U mnie 5 lat [emoji58] masakra jak to brzmi wogole ....do wariatkowa już [emoji6] ja to chyba ciążę wszystkich przeżyje a swojej się nie doczekam...słabe to wszystko [emoji849]

Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Do góry