reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Ness trzym kciuki trzym[emoji6] Gabi mówisz daje czadu [emoji39] w końcu to księżniczka [emoji847]

Mania a wy nie chcecie iui ?

Zwariowana eh wszystko to takie skomplikowane, trzymam kciuki za to coby się dziewusia trafiła i coby się wszystko pozytywnie skończyło [emoji8]

Doris Ty tam Leżaj,pachnij , jedz pysznosci i czekaj [emoji7][emoji6]

Któraś koleżanka pytała o clo? Ja biorę od 3 do 7 dc ... [emoji6]

Mój urlop dobiega końca, brew już zrobiłam, pazur pomalowany [emoji39] włosy pokolorowne i ogarnięte...koniec laby , jutro do pracy [emoji5]

Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Ness trzym kciuki trzym[emoji6] Gabi mówisz daje czadu [emoji39] w końcu to księżniczka [emoji847]

Mania a wy nie chcecie iui ?

Zwariowana eh wszystko to takie skomplikowane, trzymam kciuki za to coby się dziewusia trafiła i coby się wszystko pozytywnie skończyło [emoji8]

Doris Ty tam Leżaj,pachnij , jedz pysznosci i czekaj [emoji7][emoji6]

Któraś koleżanka pytała o clo? Ja biorę od 3 do 7 dc ... [emoji6]

Mój urlop dobiega końca, brew już zrobiłam, pazur pomalowany [emoji39] włosy pokolorowne i ogarnięte...koniec laby , jutro do pracy [emoji5]

Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
Anula u nas za iui bede musiala zapłacic sporo kasy i jeszcze do Olsztyna jeździć [emoji58]
Jak nie bedzie nadal efektow to bedziemy mysleć
 
Hejka bylam u gina bo trzebabylo cytologie wykonac i okazalo sie ze juz jestem po owulacji jakies 5-7dni, wtey byly male przytulana, kiedy najwczesniej wykonac test?
 
Hejka bylam u gina bo trzebabylo cytologie wykonac i okazalo sie ze juz jestem po owulacji jakies 5-7dni, wtey byly male przytulana, kiedy najwczesniej wykonac test?
14 dpo

Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
O i super u mnie jeszcze sluzu plodnego nie ma ale widzę idziemy łeb w łeb. [emoji16]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
A wedlug kalendarzyka jestem juz po ale w to to ja akurat nie wierze [emoji12] [emoji28]
No to bedziemy razem testowaly [emoji51]

Na moje oko owulke bede miec jutro albo pojutrze [emoji16]
 
reklama
Dziewczyny to jesteśmy wszystkie mniej więcej w tym samym czasie. Ale u mnie śluzu przezroczustego nie było nigdy w sumie i rzadko czuje „mokro” .... [emoji39]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry