reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Anula zawsze to troche przyjemniej dzielic niedole rzyganka z innymi [emoji23][emoji23]
Niechby i sie jednej z nas udalo to bedzie super ale jak sie uda wszystkim na raz...to dopiero bedzie petarda [emoji28] [emoji28] [emoji28]

Super by było [emoji854][emoji846] to wtedy trzeba opić [emoji12] soczkiem pomarańczowym [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anula zawsze to troche przyjemniej dzielic niedole rzyganka z innymi [emoji23][emoji23]
Niechby i sie jednej z nas udalo to bedzie super ale jak sie uda wszystkim na raz...to dopiero bedzie petarda [emoji28] [emoji28] [emoji28]
Dokladnie oby chociaż 1 się udało. Trzymm kciuki za nas wszystkie [emoji8][emoji8]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez mialam kupic ale jakos nie kupilam
Jakos nie mam cisnienia teraz
Nie wiem czy to dobrze czy źle...
Czas pokaże [emoji4]
Ja też nie mam ciśnienia w zeszłym msc wcale nie robilam i nie wiedziałam kiedy będę miała@, więc teraz chce zobaczyć czy się nie przesunie.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też nie mam ciśnienia w zeszłym msc wcale nie robilam i nie wiedziałam kiedy będę miała@, więc teraz chce zobaczyć czy się nie przesunie.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
No i dobrze. Czasem lepiej wiedziec
Tez juz mowilam Staremu ze jak teraz nie zaskoczymy to kupie testy owu chyba ze sie wkjrze i pójde na monitoring
Odnosze wrazenie ze jemu jakby bardziej zalezy tez ale nie chce zapeszać [emoji6]

U mnie sie przesunie na bank bo i w zeszlym cyklu mialam pozniej niz wyliczyl mi kalendarzyk
 
No i dobrze. Czasem lepiej wiedziec
Tez juz mowilam Staremu ze jak teraz nie zaskoczymy to kupie testy owu chyba ze sie wkjrze i pójde na monitoring
Odnosze wrazenie ze jemu jakby bardziej zalezy tez ale nie chce zapeszać [emoji6]

U mnie sie przesunie na bank bo i w zeszlym cyklu mialam pozniej niz wyliczyl mi kalendarzyk
Wy Mania zróbcie nasienie i może iui co. Monitoring pewnie nie zaszkodzi

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzialajcie dzialajcie [emoji39] ja się dziś bzykne dla relaxu [emoji23]

Chciał czy nie będę wiedziała kiedy ovu nie wiem czy to dobrze bo zaraz łeb będzie pracował... chyba jakieś nadgodziny trzasne przez 2 tyg [emoji23] kurcze tira testów zamówię chyba haha ...choć mam postanowienie wytrwać do 16.02 i rano na betę skoczyć- noo uschne z tej niewiedzy[emoji23]

Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Do góry