reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Hejka, powiedzcie mi jak to jest z ta owulacja i czy taki przezroczysty sluz swiadczy o szczycie owulacji czy jak? bo gin mi powiedzial ze owulka byla 5-7 dni temu czyli 18dc, a wedlug kalendarzyka mialam dopier 24 i wtedy byl ten sluz przezroczysty, a ja mam dlugie cykle bo wahaja się 32-35 dni.Zawsze bolą mnie jajniki podczas owulacji i takowe odczuwalam mniej wiecej od 14 dc.
Ja ma przezroczysty sluz na kilka dni przed owu ale im blizej owulacji tym jest go wiecej i bardziej wodnisty jest.
Zwykle obserwuje szczyt sluzu w dniu kiedy mnie boli jajnik albo dzien przed.
 
Spróbuj iść na kontrolę cykli do ginka . Zrobi Ci kilka usg i będziesz wszystko wiedziała jaki pęcherzyk, jakie endo i czy pękają czy nie.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hm zamówiłam testy z allegro, ja miałam śluz ciagnacy jeden dzień a potem taki kremowy byl wiec nie wiem jak mam to interpretowac
 
Hm zamówiłam testy z allegro, ja miałam śluz ciagnacy jeden dzień a potem taki kremowy byl wiec nie wiem jak mam to interpretowac
Wiesz kazda z nas ma inaczej. Dla mnie kremowy śluz to sygnal ze juz jest na bank po owulacji.

Ja kupilam niedawno testy z allegro i je odeslalam
Podobno dobre sa te rozowe paseczki a nie te niebieskie.
 
A tego nie wiedzialam, fajnie ze mowisz, moze kupie i zobacze czy mi cos pokaza, a kiedy te testy robic?
Ja kupuje w rosmanie bo mam sprawdzone ale sa dosyc drogie. 7 testow kosztuje 25 zl

Ja zaczynam robic kolo 9/10 dc bo mam krotkie cykle 24-26 dni
W ilotce jest wszystko napisane
 
reklama
Do góry