reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Ja tez mam taki termin mniej wiecej. U mnie po staremu. Syn znowu chory. Wczoraj mial taki kaszel ze z drzemki sie wybudzil, dzis na szczescie jest chyba lepiej. Suchy kaszel zamienil sie w mokry i nie kaszle tak czesto.
U nas w pn przyplątała się grypa żołądkowa. Zachorował I mąż i dziecko... Na szczęście tylko jeden dzień. Mnie ominęło i mam nadzieję tak zostanie. Myślę że w tym miesiącu znów się nie udało zajść w ciążę no ale czekam do @ póki nie ma to jest nadzieja
 
reklama
U nas w pn przyplątała się grypa żołądkowa. Zachorował I mąż i dziecko... Na szczęście tylko jeden dzień. Mnie ominęło i mam nadzieję tak zostanie. Myślę że w tym miesiącu znów się nie udało zajść w ciążę no ale czekam do @ póki nie ma to jest nadzieja
Moj maz tez "lubi" zlapac jelitowke, ale on choruje calym soba i to przez tydzien plus kolejne tyg ma mdlosci. Przynajmniej wie jak to jest byc w ciazy:D. A ja slyszalam o babkach ktore braly rozne leki, zastrzyki i jak wszystko odstawily zeby odpoczac co cyk i sie udawalo. Ja z Antkiem zaszlam kiedy sie tego w ogole nie spodziewalam. Tak ze moze moze... Trzymam kciuki
 
Ja zrobię jutro test z rana dla spokoju. Męczy mnie kaszel i muszę wziąć jakieś leki a niespodzianki nie chcę mieć jakby co. Ale cudów się nie spodziewam
 
reklama
Ah te cycki. Ja w tym cyklu mam jakies inne te cyce. Zawsze po owu cyc melon gigant bolacy oczywiscie, a w tym cyklu melon moze i jest ale taki nie bolacy. Ale jak Beti pisze bez szalu nie spodziewam sie cudu
 
Do góry