reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Kochana ty sie nie czuj gorsza od babek ktore maja dzieci bo to bez sensu. Ja mam dziecko ale nie mam studiow więc to ja mam powod do zażenowania że taki głąb kapusciany jestem. W pracy zawodowej tez za wiele nie osiagnelam, i tu tez nie ma sie:):):) czym chwalic, operator maszyn introligatorskich jestem od lat kilku i tu sie konczy moja kariera. Tak ze ja moge tobie "zazdroscic" czegos czega ja nie mam, a bardzo bym chciala. Poza tym staracie sie cos robicie w tym kierunku i predzej czy pozniej (oby predzej kazdej tego zycze sobie tez) tez bedziesz mama. Pozdrawiam i trzymajta sie tam
Dziękuję za pocieszenie. Mama Tonio nie bądź zażenowana że nie masz studiów.Każdy wybiera swoją drogę, którą kroczy przez życie.Jesteś dobrą mamą, masz synka i dla niego jesteś autorytetem. Zgadzam się z BetiPS że te studia nie są najważniejsze, dla mnie w tej chwil nie ma znaczenia że mam studia. Rodzina jest najważniejsza. A praca służy do zarabiania pieniędzy, sukcesy w pracy są ważne dla osób które żyją tylko tą praca. Aha i znam dziewczyny które są po studiach ale z wychowaniem dzieci sobie nie radzą. Może trochę chaotyczna ta moja odpowiedź. Reasumując jesteś wartościową, fajną dziewczyną
 
Dziewczyny poczytajcie w necie o okładach z borowiny. Pobudzają jajniki do pracy itp., jednym słowem są zalecane w leczeniu niepłodności.
 
Wczoraj wizyta u gin po 7 dniach od zastrzyku. Pęcherzyk pękł zrobiło się ciałko żółte przekrwione. Dostałam Duphaston 2x1 przez 7 dni. Później mam czekać na okres albo robić test. Jeśli się nie uda to będę zaczynać druga stymulacje w grudniu
 
Witajcie :) Jestem tu zupełnie nowa. Staramy się o fasolę ok 5 lat. Przez te lata w zasadzie nikt nie powiedział co jest nie tak, moje badania OK, mojego męża tez... dlatego broniłam się przed in vitro ,,,,ale przyszedł czas, a raczej mój wiek, że chyba się zdecydowaliśmy...teraz pytanie gdzie....jestem z Łodzi, znajomy anestezjolog polecił Artemidę w Białymstoku...nie mogę doczytać się aktualnych cen za in vitro. Tzn Pani w rejestracji powiedziała, że ok 6000 + leki które mogą być refundowane....ale chciałabym się dowiedzieć , czy może któraś z Was orientuje się jakie ceny są aktualnie. W gamecie w Łodzi powiedzieli ok 15000 (!) i zastanawiam się skąd takie rozbieżności. Pozdrawiam Natka
 
reklama
Do góry