wikulaa
Fanka BB :)
pamiętaj, żeby odchudzać się z głowąwikulajak oslabne to przerwe
z głowa wszystko
kibicuję Ci oczywiście co do efektów!
Wiatj!Wikula cześć kochana
smacznego ciacha...ja dzis przesadziłam ze słodkim;/;/
objadłam się tym ciastem, zjadłam niby nieduży kawałek, ale czuję, że pełna jestem...
ptasiego mleczka z Milki,babeczki czekoladowe,herbatkę z cukrem i tacos z mięskiem z kurczaka,sałata,pomidor,ogórek,ser i sosik koperkowy
:-)