reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Balbinka no to dobrze ze szmaty latały:))


ściskam Was babeczki :) u nas milusi dzień..nad jeziorkiem,spacery z psem i dzieci na rowerach..


dzieci w łóżkach,ja poćwiczyłam i wleciałam na bb..


Błonka ;******
 
No jakaś tu straszna cisza ostatnio - ALE JAK WYSKOCZYMY Z TESTAMI... to dopiero wrzało będzie :tak:
Mama - który Ty kobieto dc masz???:cool2:
Błonka - :happy2:
Balbinka- u nas przez weekend też latały czekam na efekt :tak:
MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNKI!!!!
 
hej

ja po prayc,u mnie goraco....słonko daje...

Nikusia dokladnie wyskoczycie..

jak tam ktos w weked wisial nietoperka;)) heee

Błonka jak nasza Zosia:))
Bree gdzie ty mamusko??
 
jestem tu, czytam Was sobie jak siedze z mała ale nie mam reki pisac... coraz mniej spimy :)
dzis zrobilam jej pierdzioszki w brzuszek i pierwszy raz swiadomie sie usmiechnela :D i to kilka razy :D teraz poszla robic aaa a ja mam chwilke :D
a to aktualne foto Zosi :) 4 tygodnie strzelilo.. kiedy? ah
HPIM3438.jpg

powiem Wam ze mialam wizje blizniakow ale przy jednym tyle roboty ze poki co poczekam z 2 az Zosia bedzie miala 3 latka i pojdzie do przedszkola :p
 
witam się po pracy ..


No jakaś tu straszna cisza ostatnio - ALE JAK WYSKOCZYMY Z TESTAMI... to dopiero wrzało będzie :tak:
Mama - który Ty kobieto dc masz???:cool2:


Nikusia ja mam dziś 6d.c. ..w srodę tydzień temu po 24 dniach dostałam @... niedługo będę miała @ co 2 tyg.:dry:
raz mam po 32 dniach ,raz po 27 ,teraz po 24 masakra ....


Błonka sliczna Zosia ;) ucałować proszę :)

Zjola już &&&&&&&& za egzamin zaciskam ;))

Kwiatek &&& za ten cykl ;) działaj kobietko ,działaj ;)


Pyscek ,Olunia pozdrawiam ;)



odrabiam z Zuzą lekcję i zaraz za sprzątanie się biorę ..
 
Błonka slicznaaaa....cudnaaaaaaaa.........

mamita odrabiaj...

Boszzzzzeeee mam nowego sasiada na gorze i tlucze sie jak cholerka,,,moze meble zbija,,bo zaraz mi chyba zyrandol spadnie na łeb:shocked2:
 
reklama
Do góry