reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Amalfi schudniesz ,zobaczysz---> karmienie (.) jest najlepsza dieta ..na produkcję mleka organizm zużywa masę energii..
do tego nie je się czekolady i kakao bo to uczula i może powodowac zaparcia ..wiecej sie pije i spadek wagi murowany--->wierze ,że Ci sie uda ;):tak:
 
reklama
rowerek zawsze można kupić :tak: i jeździć z dzieciaczkami np:) U nas na wiosnę kupimy dodatkowy rower dla M i bedziemy razem jezdzić w trójkę. Z Aslanem też chętnie chodzę na spacery albo pobiegać bo on to długodystansowy :-)
 
MAMA KINGA no mam nadzieje ze schudne, bo zle sie czuje tyjąc, a to dopiero poczatek ;-). Rowerem tu nie ma gdzie jezdzic niestety, poza tym ciagle tu leje, ja wroce na siłownie pewnie, jak ktoś sie zajmie dzieckiem :confused::dry:. A moj pies to raczej krotkodystansowiec, zeby go z domu wyciągnąć trzeba sie niezle namęczyć heheh

BLONKA no moje kumpela tak robiłą własnie, spała, jak mały spał i dawała jakoś rade, ale chłop jej duzo pomagał
 
No ładnie :tak:widzę,że się ruszyło na wątku :-)
No ja weekend miałam mega bzykający...już na męża patrzec nie mogę :-p:tak::-D...więc teraz co będzie jak w ogóle będzie to pewnie dziewczynka...a co ? jak planowac to już i płec :-D
Mama - 6dc???No kurka...rzeczywiście... Ja jak nic teraz nie pójdzie kupuję biosteron..tak jak planowałam...wizyta za równy miesiąc 10 października i dziko łudzę się, że zaciązona pójdę :tak::-)
Kinia- wykres bardzo ładny...no ale żeś się spiła :cool2:....trzeba i zazdroszcze bo ja przy lekach :no: nawet kropli...
Moja waga na razie z lekka wyhamowała...jutro się zwarzę bo w 2 f cyklu to już bez sensu bo nabieram wody...ale jest ok...czuję się na prawdę fajnie jednak 7 kg mi ciążyło:cool:
Amalfi- to i ja lecę na relację :tak:
 
NIKUSIA mi ciaży ze 47kilo, nie wiedziałam, ze tak ciezko zniose przybieranie na wadze, powiem szczerze, ze wymioty, mdłosci i zawroty głowy zniosłam z uśmiechem na twarzy, natomiast tłuste nożyska mnie przerazaja:szok:
 
Mh...mi nogi w ciąży nie puchły ale już pod koniec czułam, że są takie...ociężałe...ja generalnie nie dużo przytyłam ale cholera trochę zostało... dlatego dobrze, że teraz mam przymus diety :tak:
Amalfi--- uwierz mi ja mogę tyc obym tylko zaszła w ciąże :tak:
 
Nikusia cześć babko ;)
no to życzę Ci ,żebys 10 października była juz zaciążona ..
ja łyka biost.od 4 tyg..

fajnie,że waga tak ładnie Ci spadła ..ja jeszcze "walczę "o 3 kilosy mniej:-p


Amalfi wiem jak jest ....przybieranie na wadze nigdy nie jest miłe ....
ja w ciązy z Zuzą przybrałam 13 kg---> ważyłam 66kg
z Domiśkiem przybrałam 15kg---> ważyłam 68kg

po obu ciążach wróciłam do swojego 53 kg ...ale potem trochę się nazbierało jak zaczęłam łykać hormony na zajście w ciążę ..ciąży brak a kilosy zostały ...dlatego teraz nic nie łykam i ćwiczę ...obecinie mam 62kg przy 170 cm wzrostu...
chcę mieć 5 z przodu ..
 
reklama
No niby fajnie .... czekam jednak cały czas na 54 :-).....
A 4.X mamy 9 rocznicę śluby Boszzzzz jak pięknie byłoby wtedy prezent sobie zrobic :sorry2:...marzenia....
 
Do góry