reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Dzisiaj spadek, ale nie poniżej innych temperatur. Może teraz odbywa się zagniezdzenie.
Screenshot_2019-05-27-08-06-26-673_pl.ovufriend.app.png
 
reklama
Ważne żeby w diecie dopasować ilość kcal patrząc na wysiłek fizyczny, tryb życia, schorzenia etc. Ograniczenia siedzą w głowie. Mi się udało schudnąć keidys dużo ale teraz przed ciążą udało mi się również schudnąć ale utrzymać wagę. Z 107 na starcie waze teraz 78 przy wzroście 180 także uważam to za sukces. Natomiast uważam nadal na to co jem. Na indeks gilkemiczny owoców również patrze natomiast nie popadła w jakaś fit obsesję. Wiem co jem, gotuje sama od czasu do czasu wiadomo wpadnie jakaś przekąska żeby znowu nie zwariować. Bolały mnie kiedys kolana, ja też jestem przypadkiem że od 8 roku zycia trenuje w klubie teraz mam przerwę wiadomo bo ciąża. Lekarze patrzą taka miara, że ktoś z nadwagą i otyłością jest gorszy, przykre to ale niektórzy z lekarzy też mają nadwagę często i to spora... Głowa do góry kobiety, kto jak nie my da sobie radę z tym wszystkim. Ważne znać swoją wartość i działać, ja po rozstaniu z moim mężem też mogłam wpadać w zajadanie stresu jak dawno temu ale powiedziałam sobie nie, spacery jeszcze raz spacery. Zajmuje sobie jakoś ten czas bo bym zwariowała [emoji4]
Dokładnie, zgadzam się z Tobą. Wystarczy ograniczyć kcal i się schudnie. Ja ograniczyłam cukry, pije wode, (raz na jakiś czas sobie pozwolę na jakieś słodkie) i waga spadła mi 4kg :) to dużo daje, jeść więcej owocow (nie jeść na noc) i warzyw:)
 
Dokładnie, zgadzam się z Tobą. Wystarczy ograniczyć kcal i się schudnie. Ja ograniczyłam cukry, pije wode, (raz na jakiś czas sobie pozwolę na jakieś słodkie) i waga spadła mi 4kg :) to dużo daje, jeść więcej owocow (nie jeść na noc) i warzyw:)
Dokładnie kochana, najważniejsze się przestawić i waga sama leci w dół :)
 
Cześć Kochane :) co tam u Was ciekawego? :) ja akurat dostałam @ szybcuej 3 dni... za 3 tygodnie mam wizytę u endo - zobaczymy co powie :) a od lipca ruszamy ❤️❤️❤️

P.S ostatnio tak się zastanawiam, jak to jest z tym L4 w ciąży...? Można spacerować czy nie można? Mam taka znajomą z pracy, która zaszła w ciąże i jest na zwolnieniu, chodzi na spacery, podróżuje... jak to jest? Można czy nie można... ? Oczywiste jest, ze nie bedzie się siedzieć bitych 9 mcy w domu, ale jak to wyglada ? U Was jak jest?
 
Cześć Kochane :) co tam u Was ciekawego? :) ja akurat dostałam @ szybcuej 3 dni... za 3 tygodnie mam wizytę u endo - zobaczymy co powie :) a od lipca ruszamy ❤❤❤

P.S ostatnio tak się zastanawiam, jak to jest z tym L4 w ciąży...? Można spacerować czy nie można? Mam taka znajomą z pracy, która zaszła w ciąże i jest na zwolnieniu, chodzi na spacery, podróżuje... jak to jest? Można czy nie można... ? Oczywiste jest, ze nie bedzie się siedzieć bitych 9 mcy w domu, ale jak to wyglada ? U Was jak jest?
Cześć! Ja od wczoraj też w końcu przyszła @, a przed nią aż 5 dni plamień :/

Z l4 kiedyś słyszałam, że jak lekarz wystawi na zwolnieniu kod, że kobieta ma leżeć to w razie kontroli ZUSu to powinna być w domu i leżeć, ale to w wiadomych przypadkach gdy np. jest zagrożenie ciąży, a tak to lekarz daje kod, że nie musi leżeć. Z tego co słyszałam bo ja nie mam dzieci więc nie byłam na l4 :D
 
reklama
Dokładnie, zgadzam się z Tobą. Wystarczy ograniczyć kcal i się schudnie. Ja ograniczyłam cukry, pije wode, (raz na jakiś czas sobie pozwolę na jakieś słodkie) i waga spadła mi 4kg :) to dużo daje, jeść więcej owocow (nie jeść na noc) i warzyw:)
Mam nadzieję że moje przestawienie na regularne i zdrowe jedzenie na mnie zadziałaja na plus. Że w końcu zobaczę że waga spada A nie stoi non stop w miejscu.
 
Do góry