reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Staraczki z 2018 i 2019

Ile masz dzieci?

• 0

Głosów: 177 47,8%
  • 1

Głosów: 120 32,4%
  • 2

Głosów: 50 13,5%
  • 3

Głosów: 18 4,9%
  • 3+

Głosów: 5 1,4%

• Wszystkich głosujących
    370

Agap87

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Help.....odebrałam męża wyniki i ma podwyższona liczbę leukocytów???

reklama

Migdalove

Moderator
Rozwiązania
0
Help.....odebrałam męża wyniki i ma podwyższona liczbę leukocytów???
W moczu, w krwi? Bardzo podwyższone?

Podwyższone leukocyty
Gdy leukocytozy są podwyższone, mówi się o leukocytozie. Podwyższony wynik białych krwinek nie musi świadczyć o chorobie, zdarza się na przykład po wysiłku fizycznym, po posiłku, czy w silnym stresie, pojawia się także pod koniec ciąży w okresie połogu.

Zdarza się jednak, że podwyższony poziom leukocytów utrzymuje się lub liczba białych krwinek jest naprawdę duża. Może to świadczyć o infekcji wirusowej, bakteryjnej czy pasożytniczej. Zwiększoną ilość leukocytów obserwuje się także po oparzeniach, po urazach, po operacjach, a nawet po zawale serca.

Podwyższona ilość leukocytów może być także wynikiem nieprawidłowej reakcji układu immunologicznego, co ma miejsce w przypadku alergii, chorób immunologicznych, przewlekłych chorób zapalnych. Nadmierna, nieadekwatna produkcja leukocytów towarzyszy chorobom przebiegających z nadmierną, nieadekwatną do sytuacji produkcją leukocytów , tzw. choroby rozrostowe szpiku, przykładem jest białaczka.
Więcej: Link do: W badaniu krwi masz podwyższone lub obniżone leukocyty? Sprawdź, o czym to świadczy

Migdalove

Moderator
Rozwiązania
0
Ja jestem na etapie wywoływania miesiączki duphastonem od poniedziałku i jak na złość tym razem nie czuje ani bólu piersi, ani skurczy macicy i boje się ze nie pojawi się na czas i ze moje hsg się przesunie dr wspominał ze przyjeżdża zrobić mi badanie przed lotem wiec boje się ze nie będzie go w kraju. Może się uda ... ale coś nie sadze.
Bo duphaston niweluje oznaki PMSu czyli ból piersi czy ból brzucha. :)

Agap87

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
W moczu, w krwi? Bardzo podwyższone?

Podwyższone leukocyty
Gdy leukocytozy są podwyższone, mówi się o leukocytozie. Podwyższony wynik białych krwinek nie musi świadczyć o chorobie, zdarza się na przykład po wysiłku fizycznym, po posiłku, czy w silnym stresie, pojawia się także pod koniec ciąży w okresie połogu.

Zdarza się jednak, że podwyższony poziom leukocytów utrzymuje się lub liczba białych krwinek jest naprawdę duża. Może to świadczyć o infekcji wirusowej, bakteryjnej czy pasożytniczej. Zwiększoną ilość leukocytów obserwuje się także po oparzeniach, po urazach, po operacjach, a nawet po zawale serca.

Podwyższona ilość leukocytów może być także wynikiem nieprawidłowej reakcji układu immunologicznego, co ma miejsce w przypadku alergii, chorób immunologicznych, przewlekłych chorób zapalnych. Nadmierna, nieadekwatna produkcja leukocytów towarzyszy chorobom przebiegających z nadmierną, nieadekwatną do sytuacji produkcją leukocytów , tzw. choroby rozrostowe szpiku, przykładem jest białaczka.
Więcej: Link do: W badaniu krwi masz podwyższone lub obniżone leukocyty? Sprawdź, o czym to świadczy
W badaniu nasienia

Migdalove

Moderator
Rozwiązania
0

Agap87

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Zwykle z morfologia bez posiewu....ej z każdej strony coś, zobaczymy co mój guru powie. Gorsze jest mieć wyniki a nie wiedzieć o co chodzi

Migdalove

Moderator
Rozwiązania
0
Zwykle z morfologia bez posiewu....ej z każdej strony coś, zobaczymy co mój guru powie. Gorsze jest mieć wyniki a nie wiedzieć o co chodzi
Dlatego z wynikami nasienia trzeba udać się do specjalisty od nasienia czyli androloga. :)

Guśka121

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Bo duphaston niweluje oznaki PMSu czyli ból piersi czy ból brzucha. :)
Wieeem, ale zawsze jadnak czułam ze nadchodzi fala grozy ale w sumie wczoraj zjadłam polowe cukierni wiec jest szansa, ze przyjdzie ! Chciałabym być już na innym etapie brać clo i zacząć działać no ale mam nadzieje ze to za chwile się ziści

Ostatnia edycja:
reklama

Migdalove

Moderator
Rozwiązania
0
Wieeem, ale zawsze jadnak czułam ze nachodzi fala grozy ale w sumie wczoraj zjadalam polowe cukierni wiec jest szansa, ze przyjdzie ! Chciałabym być już na innym etapie brać clo i zacząć działać no ale mam nadzieje ze to za chwile się ziści :)
Trzymam kciuki! :)

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry