reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

reklama
No ćwiczę, ćwiczę choć przyznam szczerze, że już mam totalną histerię i całe szczęście do środy już została chwila, bo w innym wypadku już bym miała w dupie zgrywanie twardzielki i poszłabym już na tą wizytę [emoji16] niby coś tam mi się delikatnie „kotłuje” w brzuchu raz po raz, wiec to mnie trochę uspokaja jednak nie jest to jeszcze to, co by mnie totalnie uspokoiło [emoji16] ciagle mam jakieś głupie myśli, ze mi lekarz powie, ze już dawno przestał się rozwijać, albo ze ma jakieś wady serca, albo ze jeszcze nie wiem co... Ja nie wiem jak to jest, ze same czarne myśli człowiekowi napływają do głowy, zamiast myśleć pozytywnie. Jeszcze żeby to coś zmieniło, a tu i tak przecież będzie się działa wola nieba, niezależnie czy będę myslec pozytywnie, czy negatywnie, wiec wypadałoby dla świetego spokoju myslec pozytywnie, ale ni chu chu [emoji16]

Ja mam nadzieję, ze teraz wiosna, pszczółki, zapylanie i te sprawy wiec i Tobie się obejdzie bez drożności ;) kiedy by było ew. Testowanie? :)
Hehe Ty czarnowidzka jak nie wiem hehehe do srody pozytywnie mysl :-D :-D i wizualizuj tam w brzuchu zdrowego dzieciaka mi!!
Ja do testowania daleko [emoji39]@ mi sie dopiero konczy [emoji6][emoji16][emoji38]
 
Chociaż ta drożność to tez „głupota”, nie boli nic a nic! W zasadzie to w ogole mało co czuć, prawie jak zwykle usg dopochwowe, także jakby co to Ty się nie bój ;)
No to super nie bede sie bac :-D obiecalam sobie ze jak do sierpnia nie wyjdzie to na nia ide [emoji123]
 
Hehe Ty czarnowidzka jak nie wiem hehehe do srody pozytywnie mysl :-D :-D i wizualizuj tam w brzuchu zdrowego dzieciaka mi!!
Ja do testowania daleko [emoji39]@ mi sie dopiero konczy [emoji6][emoji16][emoji38]

No czarnowidztwo jakoś się mnie ima, ale pracuję nad tym, staram się nie dawać szmatławcowi ;)
 
Chociaż muszę wam szczerze powiedzieć, że po upływie pierwszego trymestru jestem w stanie zdecydowanie bardziej cieszyć się ciążą. Jestem przekonana, że w środę po połówkowych już w ogole pryśnie totalnie czarnowidztwo i pójdę szaleć na shopping ;)
Życzę wam dziewczyny z całego [emoji173]️ żebyście czym prędzej doznawały tego samego [emoji8]
 
Znalazłam na Amazonie taki gadżecik. Po co się szczypać z detektorami tętna itd... tu będzie wszystko czarno na białym.
IMG_0241.JPG

Taki przenośny ultrasonograf, cena to jedyne 12 tys € [emoji23] ale za to święty spokój gwarantowany [emoji23]
 
reklama
Znalazłam na Amazonie taki gadżecik. Po co się szczypać z detektorami tętna itd... tu będzie wszystko czarno na białym. Zobacz załącznik 977556
Taki przenośny ultrasonograf, cena to jedyne 12 tys € [emoji23] ale za to święty spokój gwarantowany [emoji23]
Hahah jak Za darmo [emoji39][emoji23] ale fkat jak ktos sobie moze pozwolic... to podglada dzidze kiedy chce :-D
 
Do góry