reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

:tak:cześć dziewczyny ja od jutra robię test na owulację i w weekend ostro bierzemy się też do pracy mam nadzięję że jak "powiszę do góry nogami " jak nietoperz to sie uda!
 
reklama
Cześć dziewczynki
wpadlam sie tylko przywitać - praca goni ... :dry: w ogole juz nie wiadomo za co sie brac :-(
kinguś trzymam kciuki za usg!! ;-)
Pozdrawiam wszystkie staraczki i zycze owocnych staranek :-D
 
Lilu sorki jesli cie uraziłam chodziło mi tylko o pigułki...a przykładem płodnosci pierwszej to ja jestem tylko takiej przekoszonej....oby twoje slowa sie spełniły i tym razem tez mi jakos sie powiodło, na cud nie liczę tym razem....wolałabym później ale skuteczniej :-(
 
Ostatnia edycja:
Lilu sorki jesli cie uraziłam chodziło mi tylko o pigułki...a przykładem płodnosci pierwszej to ja jestem tylko takiej przekoszonej....oby twoje slowa sie spełniły i tym razem tez sie jakos sie powiodło, na cud nie liczę tym razem....wolałabym później ale skuteczniej :-(

Nie urazilas mnie, niby czym :confused: przeciez odebralam to z usmiechem :-)

Bedzie dobrze zobaczysz, drugi raz nie moze Ci sie to trafic :tak:
Kobiety po "pustym jaju " rodza zdrowiusienkie dzieciaczki :tak:;-):-D

Powodzenia Ci zycze w tych strankach :-)
 
:tak:cześć dziewczyny ja od jutra robię test na owulację i w weekend ostro bierzemy się też do pracy mam nadzięję że jak "powiszę do góry nogami " jak nietoperz to sie uda!

cale szczescie że te nasze starania są takie mile:-D i przyjemne.

W weekendy najlepiej sie starac :tak: mi owulka po lekach wypadala niestety w srodku tygodnia :dry: a tu czlowiek zmeczony tyg. zestresowany praca itp :-(
A w weekend tak milo :sorry2:

tez trzymam kciukasy za ten cykl :-)
 
pixella77 - ja wiem jak obliczyć owulację :] chodziło mi tylko o ten jeden wypadek z tym opóźnieniem @.

Lilu19 - dziękuję za odpowiedź
 
W weekendy najlepiej sie starac :tak: mi owulka po lekach wypadala niestety w srodku tygodnia :dry: a tu czlowiek zmeczony tyg. zestresowany praca itp :-(
A w weekend tak milo :sorry2:

tez trzymam kciukasy za ten cykl :-)
:tak:Dzięki bardzo, ja też trzymam za ciebie i za inne staraczki mam nadzieję że będzie z dniem nas coraz mniej a więcej fasolkowatych a jak narazie to uciekam do pracy , do wieczorka papapa:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
zastanawiam sie czy sobie dziś nie zatestowac owu...wiem, ze to za wcześnie ale mam taka ochotę na mojego m, że az mi slinka cieknie :-).... az zbyt to dziwne..by tak mieć....hihihi, okropna jestem....:-D
 
Do góry