reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dzidzię 2014/2015, problemy - wymiana doświadczeń:)

reklama
Polja nie mam czwórki :) Ma jeden CUD. Obecnie jestem w 4 ciązy. Wczoraj byłam na usg i poza cialkiem żółtkowym nic nie było widać, zarodek gdziec w ściance macicy jest. A to 8 tc. Także kolejna porażka.
Teraz pisalam zkompa, wiec pokazuja się moje sygnaturki pod postem.
 
Czesc dziewczyny.

Dołączę do Was. Staram się od 4 miesięcy i bez rezultatu.
Co mnie ogromnie dziwi ponieważ podstawowe badania hormonalne robiłam,
wszystko okej. Natomiast od poronienia moje cykle są niemiarodajne.
Począwszy od 35 dc do (o zgrozo!) ponad 50.
Teraz znów jest coś nie tak, ostatnią miesiączke miałam 18 grudnia.
Wizyta we wtorek u ginekologa. Poprzednio był to torbiel, a teraz nie wiem
czego mam się spodziewać, test robiony tydzień temu-negatywny.


POZDRAWIAM!
 
Witaj Sysiq a prolaktyna na pewno w porządku? Ja skolei mam co 18-20 dni więc też coś nie tak :/
No to czekamy na wizyty ja w poniedziałek, Ty i Polja we wtorek... obyśmy się czegoś więcej dowiedziały
 
Przepraszam Kruszka, źle zrozumiałam, bardzo mi przykro:( teraz dopatrzyłam:( to smutne
Ja na szczęście jeszcze nie wiem (i mam nadzieję nigdy się nie dowiem) co znaczy stracić aniołka, ale straciłam brata, zmarł w trakcie porodu w 9 miesiącu z winy lekarzy. Co prawda 31 lat temu ale czasem myślę o nim:(
Mam nadzieję i życzę Ci aby teraz wszystko było dobrze:)
Olucha cieszę się, że w końcu się zebrałaś do ginekologa, daj znać po wizycie jak poszło, i nie przejmuj się tuszą. Ginekolog nie patrzy na Ciebie pod tym kątem, a jeśli się tym krępujesz, to pomyśl, że widział na pewno większych grubasów od Ciebie, więc nie będziesz mu dziwna:) Ja przynajmniej tak zawsze myślę i już dawno wyzbyłam się kompleksów na tym punkcie (swojej tuszy) dlatego też pewnie tak ciężko jest mi się zebrać, żeby choć trochę się odchudzić. Zeszczuplałam po ciąży 16 kg i spoczęłam na laurach....:(
Usg we wtorek więc na pewno się podzielę co i jak:)
 
Czesc dziewczyny.

Dołączę do Was. Staram się od 4 miesięcy i bez rezultatu.
Co mnie ogromnie dziwi ponieważ podstawowe badania hormonalne robiłam,
wszystko okej. Natomiast od poronienia moje cykle są niemiarodajne.
Począwszy od 35 dc do (o zgrozo!) ponad 50.
Teraz znów jest coś nie tak, ostatnią miesiączke miałam 18 grudnia.
Wizyta we wtorek u ginekologa. Poprzednio był to torbiel, a teraz nie wiem
czego mam się spodziewać, test robiony tydzień temu-negatywny.


POZDRAWIAM!
Witaj Sysiq
No to wtorek dla nas obu może coś wyjaśni
Trzymam kciuki:) i czekam też na info:)
 
Olucha tak prolaktyna w porzadku takze to wszystko jest u mnie dziwne :-)

Pojla to trzymam kciuki za nas wszystkie. Najgorzej jest tak gdy nie wiemy o co chodzi i co sie z nami dzieje. A wiara w to ze "moze jednak jestem w ciazy" dobija wtedy kiedy bardzo sie tego pragnie. :-)
 
Tak Sysiq, masz rację, ja się nawet czasem boję, że wpadnę w urojoną...
Dziś np zaczynają boleć mnie jajniki, konkretnie lewy czuję od rana, mam zapisaną luteinę od 12 dc ale czekam do 16, bo czytałam, że blokuje owulację. Śluz taki jak w dni płodne, to ja miałam w trakcie miesiączki a teraz jestem w 14dc i mam mleczny śluz który nie wygląda jak płodny. I tak się zastanawiam, że może należę do tych kobiet co mają dni płodne w trakcie miesiączki (akurat współżyliśmy z mężem tuż przed mies) i tak jak mnie teraz kluje w tym jajniku to sobie zaczynam myśleć, że może to ciąża:)) i znów zaczynam marzyć i pewnie znów za dwa tygodnie spadnę na ziemię buu:((
 
No ja juz po wizycie, lekarz dal mi skierowanie na badania hormonów, odrazu mogłam dziś je wykonać, Pani pielegniarka 5 razy mnie kuła żyły nie mogła znaleźć :( ale udało sie jej wkoncu. Kazał mi przyjść miedzy 10-12 dniem cyklu na monitoring owulacji. Takze podsumowując jestem zadowolona z wizyty :) Czekam na wasze relacje z jutrzejszych wizyt ;)
 
reklama
Do góry