reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dziecko

S

sandranied

Gość
Cześć dziewczyny tylko bez hejtu mam pytanie razem z narzeczonym już jakiś czas staramy się o drugie maleństwo jestem po okresie 4-5 dni dwa razy współzyłam z narzeczonym tzn piątek i wczoraj dziś zaczyna mnie boleć brzuch tak jak na okres czy to możliwe że może zaczynać się coś dziać wiem że nie jesteście lekarzami ale może któraś z was zna takie przypadki z doświadczenia
 
reklama
4-5 dni po stosunku nie ma szans na zagnieżdżenie, a więc i na jakiekolwiek objawy ciążowe.
Pominę już fakt, że jak jesteś ledwo po okresie to mogło w ogóle nie być jeszcze owulacji.
Robisz testy owulacyjne? Mierzysz temperaturę? Byłaś na monitoringu?
Robiłaś podstawowe badania hormonalne?
 
Od razu jak czytam "tylko proszę bez hejtu" to czuję,że będzie grubo. Jak może się u Ciebie już "coś dziac" skoro owulacji jeszcze prawdopodobnie nie było? Wiesz jak dochodzi do zapłodnienia? No ręce opadają.
 
Brzuch może boleć z wielu powodów. Na pewno obecny ból nie jest spowodowany ciążą.
Może stres?
 
reklama
Do góry