reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się

Dużo lekarzy uważa że tak się zdarza.. są to niekompetentni lekarze.. U mnie mówił że tak ma być.. Że ok.. A zmarł mi synek.. To jest znak że powinnaś zmienić lekarza.. Coś jest przyczyną czegoś.. Nic nie dzieje się przez przypadek.. Wkurza mnie że ławrze reagują po np4stratach a w tedy wychodzi znana mutacja np w kariotypie.. Naprawdę jest dużo przyczyn.. Ale trzeba znaleść.. A nie czekać aż się uda za któryms razem bo to niszczy psychike :(
 
reklama
Dużo lekarzy uważa że tak się zdarza.. są to niekompetentni lekarze.. U mnie mówił że tak ma być.. Że ok.. A zmarł mi synek.. To jest znak że powinnaś zmienić lekarza.. Coś jest przyczyną czegoś.. Nic nie dzieje się przez przypadek.. Wkurza mnie że ławrze reagują po np4stratach a w tedy wychodzi znana mutacja np w kariotypie.. Naprawdę jest dużo przyczyn.. Ale trzeba znaleść.. A nie czekać aż się uda za któryms razem bo to niszczy psychike :(
Oj strasznie niszczy, mam córkę cieszę się z niej jak tylko mogę ale ból w środku jest
 
Wiem kochana. Dlatego poradź się innego lekarza. Warto zapytać się co ten drugi myśli. Ja naprawdę dużo przeszłam i wiem ze nie warto jest czasami słuchać lekarzy.. U nas miało być super.. Zdrowa dziewczynka.. A urodził się śmiertelnie chory synek.. Który zmarł.. Bo lekarz mówił skoro młoda to będzie ok.. Nie nie było.. Dlatego wiem ze niektórym lekarzom się po prostu nie chce..
 
Wiem kochana. Dlatego poradź się innego lekarza. Warto zapytać się co ten drugi myśli. Ja naprawdę dużo przeszłam i wiem ze nie warto jest czasami słuchać lekarzy.. U nas miało być super.. Zdrowa dziewczynka.. A urodził się śmiertelnie chory synek.. Który zmarł.. Bo lekarz mówił skoro młoda to będzie ok.. Nie nie było.. Dlatego wiem ze niektórym lekarzom się po prostu nie chce..
Tak mi przykro. Ja dzisiaj zrobiłam betę dla sprawdzenia to już spadła do 2wiec kwestia czasu jak się pojawi krwawienie
 
Przykro mi :( beta od początku była słaba.. Ważne by się nie poddawać i zobaczyć co się dzieje z naszym organizmem.. Ja też mam pierwsze zdrowe dziecko i nikt by nie pomyślał że urodze tak chore. Więc warto czasami przebadać .
 
Do góry