reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
A wszystko dobrze:) Jeszcze 8dc. Caly czas sie glowie czy robic testy czy dac sobie spokoj. Jakos ten cykl na luzie podchodze bo z kazda porazka mniej wierze ze sie kiedys uda. Przyznam szczeze ze te starania mnie wykonczyly i pomalu mysle by odpuscic.
A co Slonko u Ciebie?
A jakoś już doszłam trochę do siebie... Zaczęłam się intensywnie uczyć francuskiego, postanowiłam zapisać się na siłownię - czyli wszystko żeby tylko nie myśleć bo już zdecydowanie mi na głowę siadło [emoji14] teraz 25dc, czekam na @
Może dawaj ten cykl na spontana :D ja w resztą czuję że nam się uda koło siebie zaciążyć :))
 
reklama
U mnie wszystko w porządku tak mi się wydaje, cykl już widzę, że się skróci po euthyroxie bo owulacja była 11 dc (tak pokazały testy owu i bóle jajników), a normalnie miałam bardzo późne owulację koło 18 dc, lekarz polecał mi Miovarian, a to to samo co Ovarin dlatego pytam o efekty, jedyny problem to jest u mnie z śluzem tego płodnego jest naprawdę mało...
Pamiętasz przy jakim TSH i fT4 dostałaś euthyrox?
 
Kusi mnie zrobic ale boje sie ze znowu nic z tego... nie umie spac w nocy budze sie .zasnac nie potrafie i nawet nie boli.mnie brzuch jak.na okres tylko pare dbi temu pobolwwal.i nic jutro kupue test zobaczymy co.i jak
 
To testuj jak bym juzsie testowala cos czje ze to ciaza....

Wiesz co jest najśmieszniejsze? Ze nie mam testów! [emoji23] Wczoraj była niehandlowa niedziela i nie miałam gdzie zapasów zrobić. A aptekę na osiedlu otwierają o 10:00 - poranny mocz juz uciekł [emoji23]
Wczoraj na wieczór brzuch bolał jak na @ od rana też ciut. Reszta bez zmian. Może ciut cięższe piersi mam i wrażenie takich pelniejszych.
 
A jakoś już doszłam trochę do siebie... Zaczęłam się intensywnie uczyć francuskiego, postanowiłam zapisać się na siłownię - czyli wszystko żeby tylko nie myśleć bo już zdecydowanie mi na głowę siadło [emoji14] teraz 25dc, czekam na @
Może dawaj ten cykl na spontana :D ja w resztą czuję że nam się uda koło siebie zaciążyć :))
No to faktycznie wszystko robisz by mysli zajac czyms innym:) Podziwiam ze uczysz sie francuskiego. Ja 3 lata w szkole sie uczylam i uwazam ze ciezki jezyk. Co do silowni to super. Tez myslalam ale teraz lato wiec wybrslam opcje rower i smigamy z mezem i synem:) Ostatnio trase zrobilismy 42km.
A to Ty blisko do godziny 0...kiedy bedziesz testowac? I fajnie by bylo zaviazyc razem:)
 
reklama
Wiesz co jest najśmieszniejsze? Ze nie mam testów! [emoji23] Wczoraj była niehandlowa niedziela i nie miałam gdzie zapasów zrobić. A aptekę na osiedlu otwierają o 10:00 - poranny mocz juz uciekł [emoji23]
Wczoraj na wieczór brzuch bolał jak na @ od rana też ciut. Reszta bez zmian. Może ciut cięższe piersi mam i wrażenie takich pelniejszych.
To testujemy jutro :-) :-) :-) :-) :-)
 
Do góry