reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Jak podejrzewałam u siebie ciąże.. miało być

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
reklama
Jak podejrzewałam u ciebie ciąże a w zasadzie chciałam sprawdzić czy się już udało byłam bardzo niecierpliwa był to 21 dzień cyklu bodajże a ja nie miałam już w domu żadnych testów ciążowych jedynie została mi masa testów owulacyjnych to zrobiłam właśnie taki test od razu wyszły dwie kreski wiedziałam że owulacji na pewno nie mam więc zrobiłam następnego dnia test ciążowy i faktycznie pojawił się mały cień więc nie chcę żebyś się niepotrzebnie nakręcała ale jest szansa że jesteś w ciąży wcześniejsze testy mogły nie być na tyle czułe żeby ci to pokazać

c55f0dw4ay49a7ki.png
Tylko że ja już jestem w 38 dc, siedem dni po terminie spodziewanej. Dlatego głupieję:( Nie chcę sobie robić wielkich nadziei a później się bardzo mocno rozczarować, ale już naprawdę nie wiem co myśleć. Czytam różne rzeczy na necie i już nie wiem totalnie nic
 
Wszystko zależy od owulacji kiedy ją miałaś ja miałam bardzo wcześnie dlatego Test wyszedł pozytywny w pierwszej ciąży bardzo długo po spóźniający się okresie nie miałam potwierdzenia na teście.

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
Doskonale rozumiem twoją niepewność ale jednocześnie to bardzo ciekawe dlaczego właśnie ten test owulacyjny wyszedł ci pozytywny przecież owulacji nie masz a Zapewne już wiesz że hormon LH oraz HCG na testach owulacyjnych może być pomylony również nie chce robić ci nadziei ale Bete faktycznie w tej sytuacji bym zrobiła tym bardziej jeżeli przeważnie okres ci się nie spóźnia trzymam kciuki

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
Tylko że ja już jestem w 38 dc, siedem dni po terminie spodziewanej. Dlatego głupieję:( Nie chcę sobie robić wielkich nadziei a później się bardzo mocno rozczarować, ale już naprawdę nie wiem co myśleć. Czytam różne rzeczy na necie i już nie wiem totalnie nic
Agusia jeśli nie robiłaś w tym cyklu testów owu ani nie mierzysz temp. to może owu rzeczywiscie będzie dopiero teraz.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Doskonale rozumiem twoją niepewność ale jednocześnie to bardzo ciekawe dlaczego właśnie ten test owulacyjny wyszedł ci pozytywny przecież owulacji nie masz a Zapewne już wiesz że hormon LH oraz HCG na testach owulacyjnych może być pomylony również nie chce robić ci nadziei ale Bete faktycznie w tej sytuacji bym zrobiła tym bardziej jeżeli przeważnie okres ci się nie spóźnia trzymam kciuki

c55f0dw4ay49a7ki.png
Gdybym miała jak to pewnie bym już ze 3 razy była na becie. Niestety mała jest chora a nie mam jej z kim zostawić. Zostało mi tylko czekanie
 
Agusia jeśli nie robiłaś w tym cyklu testów owu ani nie mierzysz temp. to może owu rzeczywiscie będzie dopiero teraz.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem, naprawde. Ale zawsze jak mam owu to boli mnie któryś jajnik i bolał mnie 19 i 20 stycznia. To akurat wiem bo zapisuję sobie takie rzeczy w kalendarzyku. Teraz boli mnie podbrzusze ale jajniki nie
 
Agusia, jesli juz jesteś po terminie @ plus wczesniej jajnik Cie bolal to raczej nie ma szans, zebys teraz miala owulacje, czemu wyszedl Ci test to nie mam pojecia. Jak dasz rade przejsc sie po test ciążowy albo na bete w poniedziałek to byloby swietnie, a moze do tego czasu dostaniesz @... choc oby nie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Agusia, jesli juz jesteś po terminie @ plus wczesniej jajnik Cie bolal to raczej nie ma szans, zebys teraz miala owulacje, czemu wyszedl Ci test to nie mam pojecia. Jak dasz rade przejsc sie po test ciążowy albo na bete w poniedziałek to byloby swietnie, a moze do tego czasu dostaniesz @... choc oby nie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja już nawet pomyślałam że te różowe plamienia to może była @, ale tego było tylko troszeczkę
 
Do góry