reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

Lenka dużo siły dla Ciebie przesyłam. Okropnie, że tak to się wszystko toczy. Wypruwamy sobie flaki żeby zajść a to się okazuje dopiero wierzchołek góry lodowej...

Mam nadzieje, że szybko się z tym uporasz. Wiem, że to cholernie trudne. Człowiek sie nastawia na tyle rzeczy... Wiesz jak masz już drugi raz taką sytuację to jest taka możliwość (trzebaby się rozeznać gdzie w Twoim mieście to robią) badań takich genetycznych wyjaśniających co jest przyczyną poronień, bo czasem własnie tu szwankuje genetyka. U mnie w mieście ruszył akurat program i robia to za darmo zupełnie, więc może i dobra opcja. Tyle że czasem wychodzą rzeczy na które się nie ma wpływu (np u mojej koleżanki wyszło, że jej wada genetyczna powoduje, że organizm odrzuca damskie ciąże). Też się długo naczekała na synka, ale taka wiadomość akurat ją w jakiś sposób pocieszyła a przynajmniej odpowiedziala na pytanie "dlaczego ja"...
 
reklama
Lenka dużo siły dla Ciebie przesyłam. Okropnie, że tak to się wszystko toczy. Wypruwamy sobie flaki żeby zajść a to się okazuje dopiero wierzchołek góry lodowej...

Mam nadzieje, że szybko się z tym uporasz. Wiem, że to cholernie trudne. Człowiek sie nastawia na tyle rzeczy... Wiesz jak masz już drugi raz taką sytuację to jest taka możliwość (trzebaby się rozeznać gdzie w Twoim mieście to robią) badań takich genetycznych wyjaśniających co jest przyczyną poronień, bo czasem własnie tu szwankuje genetyka. U mnie w mieście ruszył akurat program i robia to za darmo zupełnie, więc może i dobra opcja. Tyle że czasem wychodzą rzeczy na które się nie ma wpływu (np u mojej koleżanki wyszło, że jej wada genetyczna powoduje, że organizm odrzuca damskie ciąże). Też się długo naczekała na synka, ale taka wiadomość akurat ją w jakiś sposób pocieszyła a przynajmniej odpowiedziala na pytanie "dlaczego ja"...
Już miałam genetyczne ,i wyszło właśnie mthfr 😔
 
Hej kochana , Dziękuję że pytasz . Czuje się okropnie ,nie mogę znaleźć miejsca. Sto pytań czemu znowu :( ja już nie wiem kogo słuchać i co brać. Poprzedni lekarz heparyne kazał brać od zobaczenia dwóch kresek , obecny od 8tc ,tylko że ja tego tygodnia nie doczekuje 😔 mam mutacje mthfr. I każdy mówi co innego. Wizyte kontrolna mam w poniedziałek bo i tak byłam zapisana ale na ciążowe usg 🥺😭 A będzie kontrolne po poronieniu. Na szczęście póki co odbyło się bez szpitala . Dziś zaczęłam trochę bardziej krwawic więc pewnie zaraz się rozkręci. Beta spadła wczoraj do 270. W poniedziałek będę wiedzieć więcej. Męża zapisałam na badanie nasienia .

Przytulam Cię mocno. Mam nadzieję, że trafisz na dobrego lekarza, który będzie wiedział co na to poradzić. Fajnie, że Twój mąż poszedł na to badanie. Trzymam mocno kciuki, wierzę, że nam wszystkim szybko się uda zajść w zdrową ciążę :).
 
No każdy lekarz mówi coś innego. Jeden brać heparyne od początku, drugi od 8 tc i już sama głupia jestem 😭
Bardzo bardzo wspolczuje😭 bardzo ciężko dzisiaj o dobrego i wiarygodnego lekarza tymbardziej w temacie niepłodności i ciąży... Tak to wszystko dobija...U nas tez każdy mówi co innego jeden powiedział nam ze in vitro a drugi dał leki mężowi ? Jeden powiedział mi ze mam iść na laparoskopię a następny powiedział ze mam nic nie robić....🥺 i znowu pytanie kto ma racje ? Setki pytań zero konkretów...
 
Bardzo bardzo wspolczuje😭 bardzo ciężko dzisiaj o dobrego i wiarygodnego lekarza tymbardziej w temacie niepłodności i ciąży... Tak to wszystko dobija...U nas tez każdy mówi co innego jeden powiedział nam ze in vitro a drugi dał leki mężowi ? Jeden powiedział mi ze mam iść na laparoskopię a następny powiedział ze mam nic nie robić....🥺 i znowu pytanie kto ma racje ? Setki pytań zero konkretów...
Mi lekarz wspominał że jeśli znowu poronie to czeka mnie histeroskopia.
Zobaczę co powie w poniedziałek,póki co chciałbym by wreszcie się rozkręcilo bo póki co tylko "brudze" :(
 
reklama
Do góry