reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019/2020!

Mokosza

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
4 Grudzie艅 2019
Post贸w
61
Rozwi膮zania
0
Trzymam kciuki za Twoje dwie kreski 馃憤馃徎馃憤馃徎
No nie wytrzyma艂am do soboty przez to dziwne uczucie w podbrzuszu. Wczoraj (27 dc) zrobi艂am test i wysz艂a baaardzo s艂abo widoczna druga kreska :). Dzi艣 ze spokojem i na pewniaka powt贸rzy艂am ale ju偶 jej w zasadzie nie by艂o wida膰.... Ale doczyta艂am si臋, 偶e testy mia艂y czu艂o艣膰 25 mlU/ml, wi臋c nie trac臋 nadziei i dzi艣 kupi臋 ten bardziej czu艂y.
Kurcz臋, teraz to jestem zestresowana, oby dziecko by艂o zdrowe... :). Ech, trudno uwierzy膰...

Na zdj臋ciu praktycznie nic nie wida膰, w rzeczywisto艣ci by艂a tam ;).

Za艂膮czniki

Ostatnia edycja:
reklama

Karolinalina

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
16 Listopad 2019
Post贸w
161
Rozwi膮zania
0
No nie wytrzyma艂am do soboty przez to dziwne uczucie w podbrzuszu. Wczoraj (27 dc) zrobi艂am test i wysz艂a baaardzo s艂abo widoczna druga kreska :). Dzi艣 na pewniaka powt贸rzy艂am i ju偶 jej w zasadzie nie by艂o wida膰.... Ale doczyta艂am si臋, 偶e testy mia艂y czu艂o艣膰 25 mlU/ml, wi臋c nie trac臋 nadziei i dzi艣 kupi臋 ten bardziej czu艂y.
Kurcz臋, teraz to jestem zestresowana, oby dziecko by艂o zdrowe... :). Ech, trudno uwierzy膰...

Wiesz co ja og贸lnie widz臋 to twoja kresk臋 wi臋c nie jest taka blada. Ja zrobilam dzien przed spodziewanym okresem robi艂am test popoludniu wyszla taka blada ale widoczna golym okiem na drugi dzie艅 zrobilam byla jasniejsza niz poprzedniego dnia praktycznie nie widoczna a za 2dni zrobi艂am i juz byla znowu ciemna 馃檪 po tygodniu zrobilam jeszcze raz i juz byla mocno widoczna

Mokosza

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
4 Grudzie艅 2019
Post贸w
61
Rozwi膮zania
0
Wiesz co ja og贸lnie widz臋 to twoja kresk臋 wi臋c nie jest taka blada. Ja zrobilam dzien przed spodziewanym okresem robi艂am test popoludniu wyszla taka blada ale widoczna golym okiem na drugi dzie艅 zrobilam byla jasniejsza niz poprzedniego dnia praktycznie nie widoczna a za 2dni zrobi艂am i juz byla znowu ciemna 馃檪 po tygodniu zrobilam jeszcze raz i juz byla mocno widoczna
Fajnie :). Jutro rano id臋 na bet臋.

Mokosza

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
4 Grudzie艅 2019
Post贸w
61
Rozwi膮zania
0
Te偶 bym test zrobi艂a, ale musz臋 ze dwa dni poczeka膰 bo zam贸wi艂am jakie艣 bardzo czu艂e. Pewnie w 艣rod臋 przyjd膮, ale dzi艣 ju偶 czuj臋 jakbym ju偶 mia艂a okres dosta膰 bo czuj臋 to samo uczucie w podbrzuszu co zawsze. Do @ 6 dni. A ty ile masz do @?
Robi艂a艣 ju偶 test :)?

Dwa+Trzy

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
30 Sierpie艅 2019
Post贸w
1 607
Rozwi膮zania
0
No nie wytrzyma艂am do soboty przez to dziwne uczucie w podbrzuszu. Wczoraj (27 dc) zrobi艂am test i wysz艂a baaardzo s艂abo widoczna druga kreska :). Dzi艣 na pewniaka powt贸rzy艂am i ju偶 jej w zasadzie nie by艂o wida膰.... Ale doczyta艂am si臋, 偶e testy mia艂y czu艂o艣膰 25 mlU/ml, wi臋c nie trac臋 nadziei i dzi艣 kupi臋 ten bardziej czu艂y.

Wrzucam moje Facellki do por贸wnania i trzam kciuki za bet臋 :)

Dzien dobry :)

Mokosza gratuluje! Widac cien jak sie przypatrzy :)
Ja tez dzis test zrobilam...
Zobacz za艂膮cznik 1066388
Jeszcze raz Gratuluj臋 :D

Za艂膮czniki

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Skilly Potrzebuj臋 porady 7
Blaankaa Staramy si臋 12365
A Staramy si臋 23
1 Staramy si臋 19065
1 Staramy si臋 44121
Do g贸ry