reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019/2020!

reklama

Wesoła_Aga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Lenka nowy cykl i zawalcz o siebie! Ciesz się seksem bez spinania i myślenia! To daje najlepsze efekty :) a bynajmniej tak mi sie wydaje...

U

użytkownik 193

Gość
Lenka nowy cykl i zawalcz o siebie! Ciesz się seksem bez spinania i myślenia! To daje najlepsze efekty :) a bynajmniej tak mi sie wydaje...
Póki co czekam na poniedziałkową wizytę i co powie lekarz ,ciągle liczę, że obejdzie się bez czyszczenia. No i co mój lekarz wymyślił bo ewidentnie czegoś brakuje. 😏

Kasiaface

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Nie, czułam że coś tam się działo, bardziej niż w pierwszej ciąży ;). Zresztą drugi test też pokazał kreskę, ale jeszcze słabszą niż pierwszy. Myślę, że wada zarodka, to chyba najczęstsza przyczyna w tak wczesnej ciąży.
ja zrobilam dzis kolejny po tym co napisalas i mi wyszla ta druga kreska , ale tylko troszeczke bardziej niz ta ostatnia. W sumie zrobilam 4 testy i kazdy z nich pokazal slaba druga kreske. W sumie nie wiem czy to normalne czy jak. Moze zrobic kolejny ? W sumie jutro jest dopiero dzien spodziewanej @ .

Kasiaface

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
ogólnie najtanszy test pokazal najbardziej wyrazna kreske, potem first response co pokazuje do 6 dni przed @, a najgorzej wypadl clear blue. Chociaz dzis pokazal juz wyrazniej, ale to i tak nie to na co liczylam. Na bete nie mam mozliwosci. W UK tego nie robia na tym etapie ciazy co mnie przerazilo, ale coz na sile im sie nie wepchne do gabinetu przed 10 tyg ciazy

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Skilly Potrzebuję porady 7
Blaankaa Staramy się 12365
A Staramy się 23
1 Staramy się 19040
1 Staramy się 43790
Do góry