reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019/2020!

Daraa_94

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Napisz na staraczki 2020 ten wątek jest bardziej aktywny :)
Trzymam kciuki za Ciebie!
Hej dziewczyny ;) to mój pierwszy post na forum albowiem rozpoczynam starania o upragnione dzidzi . Straszą, ze prosto nie będzie bo PCOS nie ułatwia ... testy owulacyjne przez moja chorobę cały miesiąc wychodzą pozytywne wiec pod okiem lekarzy z symulacja owulacji i monitoringiem cyklu - zaczynamy mam nadzieje krótka przygodę ze staraniami Strasznieeeee jestem podekscytowana a zarazem zdenerwowana chociaż wiem ze z takim napięciem będzie ciężej.... 3 majcieee kciuki

reklama

Invicta

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny ;) to mój pierwszy post na forum albowiem rozpoczynam starania o upragnione dzidzi 😅. Straszą, ze prosto nie będzie bo PCOS 😞nie ułatwia ... testy owulacyjne przez moja chorobę cały miesiąc wychodzą pozytywne 🤓 wiec pod okiem lekarzy z symulacja owulacji i monitoringiem cyklu - zaczynamy mam nadzieje krótka przygodę ze staraniami 🍾😇 Strasznieeeee jestem podekscytowana a zarazem zdenerwowana chociaż wiem ze z takim napięciem będzie ciężej.... 3 majcieee kciuki 🥰
Heeej ☺
powiem Ci ze jedziemy na jednym wózku. Teraz jest mój 2 cykl stymulowany🙃 liczę na to ze Tobie się szybciej uda☺ U mnie w drugim cyklu z racji podwójnej dawki męczyły mnie mdłości i uderzenia gorąca. Jednak czego się nie robi dla dzidzi 🤗
3 mam kciuki 😃

Rozwiązania
0
Dopiero zaczynamy starania więc nie mam presji, chyba zresztą bardziej bym wolała jeszcze te letnie miesiące przechodzić z mniejszym brzuchem ;) moje przygotowania to jak na razie branie mamadha premium i zrobiłam pakiet badań dla ciężarnych

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny 😃 szukałam jakieś fajnego forum dla staraczek i znalazłam... Z czego się bardzo cieszę. Mam synka 6scio letniego i teraz staramy się o rodzeństwo. Rok czasu i nic, ale mamy niestety utrudnienia ponieważ mąż 2tyg w delegacji i potem tydzień w domu. Tak więc... Mogę do was dołączyć?? ☺

reklama

Wesoła_Aga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
@Dorriska86

Zapraszamy na wątek staraczek 2020 tam jest najwięcej osób - tutaj tak raczej "ciszej" :) ale jak tam już chcesz :)

Pewnie, że możesz dołączyć.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Skilly Potrzebuję porady 7
Blaankaa Staramy się 12365
A Staramy się 23
1 Staramy się 19065
1 Staramy się 44091
Do góry