reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Też w to wierzę. Nie załamał mnie brak ciąży bo ja naprawdę podchodzę do tematu spokojnie.
Boli rozczarowanie i wynik progesteronu :/ I to, że nie mogę zaufać ani swojemu organizmowi ani testom :/ Kiedy więc mam się dowiedzieć o ciąży? W moim przypadku muszę jak najszybciej bo dwie poprzednie były na podtrzymaniu. Nigdy jeszcze aż tak mnie test nie zawiódł choć i w sierpniu widziałam już cień cienia.
Teraz w głowie mam tylko swój wiek i szalejące hormony akurat teraz, gdy mogliśmy zdecydować się na Trzecie dzieciątko :(
Mam wrażenie, że z jakiegoś powodu nie potrafię utrzymać ciąży i jak sobie pomyślę, że się udaje a odchodzi zdrowy zarodek przez jakieś moje niedomogi to aż mam mdłości z nerwów :(
Myślę że to nie jest tak do końca. A co lekarz mówi?
 
reklama
Też w to wierzę. Nie załamał mnie brak ciąży bo ja naprawdę podchodzę do tematu spokojnie.
Boli rozczarowanie i wynik progesteronu :/ I to, że nie mogę zaufać ani swojemu organizmowi ani testom :/ Kiedy więc mam się dowiedzieć o ciąży? W moim przypadku muszę jak najszybciej bo dwie poprzednie były na podtrzymaniu. Nigdy jeszcze aż tak mnie test nie zawiódł choć i w sierpniu widziałam już cień cienia.
Teraz w głowie mam tylko swój wiek i szalejące hormony akurat teraz, gdy mogliśmy zdecydować się na Trzecie dzieciątko :(
Mam wrażenie, że z jakiegoś powodu nie potrafię utrzymać ciąży i jak sobie pomyślę, że się udaje a odchodzi zdrowy zarodek przez jakieś moje niedomogi to aż mam mdłości z nerwów :(
Jaki wiek kochana że mną rodziły panie w wieku 45 i48 lat zdrowe 4 kg dzieci. Spokojnie. Po burzy wychodzi slonce.
 
U mnie ogólnie niby wszystko w porządku, wnętrze wygląda idealnie. Wydaje mi się nadal, że z jakiegoś powodu hormony szaleją :/
Normy w moim laboratorium dla progeateronu to
faza folikularna: 0.057 - 0.893
środek cyklu: 0.121 - 12.0
faza lutealna: 1.83 - 23.9
po menopauzie: <0.05 - 0.126
Kobiety w ciąży:
1 trymestr 11.0 - 44.3
2 trymestr 25.4 - 83.3
3 trymestr 58.7 - 214
Metoda ECLIA
Więc nawet menopauzy nie mam ..

Ten cykl był taki książkowy :(
Co do objawów to ja już naprawdę staram się nie słuchać organizmu, w tym cyklu najbardziej zawinił test, gdyby nie dzisiwjszy pozytyw nawet łza by mi nie poleciała.
Choć naprawdę wydaje mi się, że jednak się udało tylko nie utrzymało ..

Mam teraz takie skurcze, jakby mi Ktoś kręgosłup łamał i chyba zaczynam plamić ...
Niech to się wreszcie skończy :/
Wydaje mi się, że cień nie wyszedł bez powodu. To byłby naprawdę pech gdyby test był wadliwy. Nie robiłaś może drugiego? Wydaje mi się, że ta beta zaczęła spadać bo ciąża się nie utrzymała :(
 
Dzien dobry dziewczyny.
Wychodzi na to, że jednak test mnie oszukał ;( A tak pięknie tą kreskę na żywo widać.
Nie mam pojęcia o co chodzi ale beta ujemna, progesteron wynik 1 !
Naprawdę wierzyłam :/ i czuje i wszystko i dzisiaj mam doła :/ Stąd ta temperatura słaba :/
o nie! Przykro mi bardzo..a juz myslalam, ze Ci sie udalo :-( ALe kurcze..w sumie testy w te strone sie nie myla.. hm.. Dziwna sprawa. :(
U mnie dziś 7 dzień po ewentualnym zapłodnieniu, i 7 dni przed terminem @ i w sumie niewiele się dzieje. Wczoraj bolało mnie podbrzusze i kilka razy mocno ukłuło mnie w miednicy i w okolicach jajnika i tyle. Za każdym razem się zastanawiam jak to jest, czy naprawdę przed terminem @ można „wiedzieć”? Moja znajoma mówiła, że od razu wiedziała, że się udało bo się „bardzo postarali”. No tak, bo my się staramy słabo... Ech. Ja tam nic nie wiem. Nie wiem czy się udało w tym miesiącu. W weekend mam wesele i zamierzam się dobrze bawić. Czy to możliwe, żeby wszystko działo się tam na dole bez żadnych oznak i przeczuć? :(
hm, to @ powinna przyjsc (a raczej nie przyjsc :p ) ok. 14.11? To bedziemy czekac razem ... u mnie okres powinien pojawic sie pomiedzy 13 a 15.. Powiem, ze nie mam zadnych objawow.. :/ tylko brzuch
mnie tak "cmi"
 
Dzien dobry dziewczyny.

o nie! Przykro mi bardzo..a juz myslalam, ze Ci sie udalo :-( ALe kurcze..w sumie testy w te strone sie nie myla.. hm.. Dziwna sprawa. :(

hm, to @ powinna przyjsc (a raczej nie przyjsc [emoji14] ) ok. 14.11? To bedziemy czekac razem ... u mnie okres powinien pojawic sie pomiedzy 13 a 15.. Powiem, ze nie mam zadnych objawow.. :/ tylko brzuch
mnie tak "cmi"
A dlaczego testy nie mogą się mylić w tą stronę? To nie jest jedyny przypadek gdzie był cień na testach a ciazy nie ma. To są tylko testy wszystko jest możliwe.
 
Dzien dobry dziewczyny.

o nie! Przykro mi bardzo..a juz myslalam, ze Ci sie udalo :-( ALe kurcze..w sumie testy w te strone sie nie myla.. hm.. Dziwna sprawa. :(

hm, to @ powinna przyjsc (a raczej nie przyjsc :p ) ok. 14.11? To bedziemy czekac razem ... u mnie okres powinien pojawic sie pomiedzy 13 a 15.. Powiem, ze nie mam zadnych objawow.. :/ tylko brzuch
mnie tak "cmi"
Tak kochana zgadza się, termin @ mam na 14.11 😊 Fajnie, że będziemy czekać razem! No u mnie również prócz delikatnego ćmienia, które o sobie przypomina czasami, to nic się nie dzieje. Zobaczymy 😊 Dziś 8 dpo, dopiero po 10 można ewentualnie coś tam zacząć czuć według lekarzy, więc czekam cierpliwie 😄
 
reklama
A dlaczego testy nie mogą się mylić w tą stronę? To nie jest jedyny przypadek gdzie był cień na testach a ciazy nie ma. To są tylko testy wszystko jest możliwe.
Musiałby być wadliwy. Jeżeli test wykrywa betaHCG w moczu a nie ma ciąży (i test nie jest wadliwy) to wtedy jest podejrzenie nawet ciężkiej choroby, której nazwy nie napiszę, a która powoduje produkcję tego hormonu. To musiałby być naprawdę pech żeby test wyszedł fałszywie dodatni mimo braku ciąży. Natomiast bardzo często są fałszywie ujemne gdy hormonu w moczu jest za mało a kobieta i tak jest w ciąży :)
 
Do góry