reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

dziewczyny, a mialam cos zapytac... tylko sie nie smiejscie :p Ostatnio stwierdzilam, ze w drugiej fazie cyklu (szczegolnie, gdy na dworzu robi sie chlodniej).. czuje sie, jakbym byla lekko przeziebiona- chyba ma to zwiazek z wyzsza temperatura ciala. Co jakis czas czuje dreszcze. Czy wy tez cos takiego zaobserwowalyscie u siebie ? :D
 
reklama
No nie wiem czy to tak dobrze bo mi w ciąży tak hormony skaczą że tylko ciągle od tego wymiotuję. Już się boję jak to będzie jeśli znów zajdę.
No tak czyli miałaś ogromne szczęście wiedzieć tak wcześnie. Moja znajoma w 6tc czyli 2 tyg. po terminie @ miała betę dopiero 6 we krwi i niewykrywalną w testach z moczu. Dziś już mały ma kilka miesięcy :) Jak widać każda kobieta to inna historia i inny przecież organizm :(
 
Ja też tego nie rozumiem. Ale jeśli test pokazał widoczna kreskę wczoraj koleżance z forum a beta wyszła ujemna to jak to wytlumaczysz? Przecież hormon beta hcg nie pojawia się najpierw w moczu tylko najpierw w krwi a dopiero później przefiltrowany trafia do moczu.
Ja uważam, że beta zaczęła spadać, może nawet drastycznie, jeżeli zarodek był wadliwy i dlatego na teście jeszcze ślad pozostał, a we krwi już bety nie było. Beta przechodzi z krwi do moczu, ale może jak w moczu była to dłużej się wypłukuje, gdy z krwi już spada? Ale to już lekarz lepiej zinterpretuje to co się działo z @Dwa+Trzy :(
 
No nie wiem czy to tak dobrze bo mi w ciąży tak hormony skaczą że tylko ciągle od tego wymiotuję. Już się boję jak to będzie jeśli znów zajdę.
Słyszałam, że jak jedna ciąża czy dwie takie uciążliwe, to kolejna spokojna i tego Ci życzę :) Lepsze to niż czekać w niepewności ze dwa tygodnie po terminie @ jak niektóre kobiety :(
 
Nie mogę się z tym zgodzić bo ja miałam dwa testy z cieniem nawet takim bardziej widocznym i okazało się że w ciąży nie byłam. Testy miały ważność były prawidłowo wykonane żadnych leków zastrzyków z tym hormonem nie zażywalam i chora też nie jestem na chorobę która by wytwarzala ten hormon w moim organizmie. Dodam że były tu dziewczyny którym testy pokazywały cienie a ciazy nie było tylko już nie pamiętam które dziewczyny. Trudno zapamiętać jak nas tutaj tyle jest. I mimo wszystko zdarzają się testy fałszywie dodatnie choć te fałszywie ujemne zdarzają się częściej. Testy są tylko testami.

Ja kilka razy miałam cień cienia i ciąża była ale biochemiczna . Zawsze odrazu była beta robiona
 
Ja uważam, że beta zaczęła spadać, może nawet drastycznie, jeżeli zarodek był wadliwy i dlatego na teście jeszcze ślad pozostał, a we krwi już bety nie było. Beta przechodzi z krwi do moczu, ale może jak w moczu była to dłużej się wypłukuje, gdy z krwi już spada? Ale to już lekarz lepiej zinterpretuje to co się działo z @Dwa+Trzy :(
Tak tylko że trzeba o tym pamiętać że hormon ciążowy rośnie dopiero po 48h od implantacji.
 
reklama
Do góry