reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja tak samo niby tyle obowiązków i ciągle staram się czymś zająć ale myśli wracają co rusz i potem ciężko mi się skoncentrować na tym co robiłam :-).
Często przeglądam rzeczy dla dzieci, do wystroju pokoju itp.
Ja już uda mi się to napewno wpadnę w "piłkoszał" przygotowań :-) tak miałam przy synku, ja to bardzo baaaaaaardzo lubię [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Też tak miałam, ale w ciąży po stracie nie kupię nic.. dopiero jak szczęśliwie urodze i dojdę do siebie pojadę na mega wypasione zakupy dla maleństwa!
A mogę wiedzieć ile się już starasz i w jakim wieku masz dziecko?
 
reklama
Też tak miałam, ale w ciąży po stracie nie kupię nic.. dopiero jak szczęśliwie urodze i dojdę do siebie pojadę na mega wypasione zakupy dla maleństwa!
A mogę wiedzieć ile się już starasz i w jakim wieku masz dziecko?
Mam synka 3,5 roku starałam się o niego ok 2 lata ze wspomaganiem. Teraz dop zaczynam wł odstawilam tabsy i czekam na pierwszy @ żeby zacząć właściwe cykle i starania, a dluuuuzy mi się. Niedługo kończę 31 lat.
Ja mam podobny plan, co Mac będę sobie odkładać kasę a gdy już ciąża będzie zaawansowana to idę sklepy grabić, palić i plądrowac :-) [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Mam synka 3,5 roku starałam się o niego ok 2 lata ze wspomaganiem. Teraz dop zaczynam wł odstawilam tabsy i czekam na pierwszy @ żeby zacząć właściwe cykle i starania, a dluuuuzy mi się. Niedługo kończę 31 lat.
Ja mam podobny plan, co Mac będę sobie odkładać kasę a gdy już ciąża będzie zaawansowana to idę sklepy grabić, palić i plądrowac :-) [emoji23][emoji23][emoji23]
Dokładnie to samo sobie powtarzam :) co miesiąc za to co bym wydała na zakupy dla malucha będę odkładać i później szał zakupowy! :D A przy jakim wspomaganiu lekami zaszłaś w ciążę?
 
Dokładnie to samo sobie powtarzam :) co miesiąc za to co bym wydała na zakupy dla malucha będę odkładać i później szał zakupowy! :D A przy jakim wspomaganiu lekami zaszłaś w ciążę?
Miałam luteine, clo ( potem lamette) i zastrzyk na pęknięcie chyba pregnyl. I dop korelacja wszystkiego plus zastrzyk dała sukces.
Teraz lekarz mówi żeby najpierw spr normalnie. Zobaczymy
 
A jak to się zakłada? Pomożesz?
Tak normalnie jak większość kont ..wejdz na stronę paypal.de znajdź Registieren wpisujesz dane, nr konta itd być może trzeba potwierdzić meila ( tego nie pamiętam) i w sumie to tyle.. później jak chcesz za coś zapłacić wybierasz metodę płatności paypal wpisujesz swój login i hasło i idzie automatycznie z Twojego konta :)
 
reklama
Miałam luteine, clo ( potem lamette) i zastrzyk na pęknięcie chyba pregnyl. I dop korelacja wszystkiego plus zastrzyk dała sukces.
Teraz lekarz mówi żeby najpierw spr normalnie. Zobaczymy
To ja jestem drugi cykl na clo, ale oprócz clo nie mam nic :( lekarz bardzo ostrożny z lekami :D A w jakiej dawce brałaś clo?
 
Do góry