reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Tak normalnie jak większość kont ..wejdz na stronę paypal.de znajdź Registieren wpisujesz dane, nr konta itd być może trzeba potwierdzić meila ( tego nie pamiętam) i w sumie to tyle.. później jak chcesz za coś zapłacić wybierasz metodę płatności paypal wpisujesz swój login i hasło i idzie automatycznie z Twojego konta :)
Super dziękuję kochana jesteś wielka
 
reklama
Dziewczyny zrobiłam test owu nawet nie ma cienia kreski testowej więc raczej jestem już po owu lub nie było wogule. Szkoda testów na ten cykl. Poczekam na @ i od kolejnego cyklu będę testowała i zobaczymy czy coś pokażą. Więc myślę że jak owu byla tak jak miałam to plamienie i różowy śluz czyli 14dc to okres powinien przyjść na 28dc albo góra 30dc nie później. A dzisiaj mam 19dc
Ooo to już na pewno za późno
 
To ja jestem drugi cykl na clo, ale oprócz clo nie mam nic :( lekarz bardzo ostrożny z lekami :D A w jakiej dawce brałaś clo?
Oj pow Ci że nie pamiętam bo to prawie 5 lat temu :-) jak będę miała czas to poszukam notatek z tamtego czasu i napisze.
Mój też wszystko mi wprowadzał stopniowo. Teraz też chcę wł pół roku poprobowac bez leków ale ja się boję że to będzie stracony czas.
 
Miałam luteine, clo ( potem lamette) i zastrzyk na pęknięcie chyba pregnyl. I dop korelacja wszystkiego plus zastrzyk dała sukces.
Teraz lekarz mówi żeby najpierw spr normalnie. Zobaczymy
A możesz powiedzieć coś więcej co to jest clo? To znaczy miałaś problem z pęknięciem jajeczka?
 
Oj pow Ci że nie pamiętam bo to prawie 5 lat temu :-) jak będę miała czas to poszukam notatek z tamtego czasu i napisze.
Mój też wszystko mi wprowadzał stopniowo. Teraz też chcę wł pół roku poprobowac bez leków ale ja się boję że to będzie stracony czas.
Powiem Ci szczerze, że docelowo chciałabym 3 dzieciaczków i jak teraz clo mi pomoże to przy staraniu o czwartą ciążę od razu poproszę o Clo..
 
reklama
A możesz powiedzieć coś więcej co to jest clo? To znaczy miałaś problem z pęknięciem jajeczka?
Ogólnie miałam dużo problemow niestety taka wybrakowana jestem.
Mam cechy pcos ( policystycznych jajników) rosło mi dużo pęcherzyków ale był brak dominującego, potem przerastaly, i miałam też regulacje cyklu.
Luteina mi trzymała cykl, clo pomagał na wzrost pęcherzyków, na monitoringu patrzylismy kiedy urośnie do idp. Wielkości a potem spr czy pękło i czy jest płyn w zatoce douglasa, nie było stąd diagnoza zespołu luffa czy jakoś tak czyli zespół niepeknietego pęcherzyka i decyzja o zastrzyku. Więc było clo urosły, gdy miały odp wielkość poszłam na zastrzyk, do 12 godz miało peknac, przytulasy były i wtedy zaszłam przy pierwszym użyciu zastrzyku.
 
Do góry