reklama

Starania 2019!

reklama

paola425

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Niunia no co Ty.. za duzo czasu minelo.. poza tym.. wtedy bylam gowniara i mialam spokojne podejscie.. luzne.. i do staran.. i do opieki.. a teraz masakra widze po sobie.. wieksza dojrzalosc.. wieksza swiadomosc.. jak sie pojawi dziecko to chuchac i dmuchac bede.. a pamietam jak sie syn jeden czy drugi przewrocil to nawet tylka z krzesla nie podnioslam tylko wstawaj otrzep kolana i idz.. i chlopaki potem sami wolali "mama.. lezie.. ale nic sie nie śtało.. juź wśtaje.."
Haha to musiało być zabawne
Co racja to racja, im człowiek starszy tym bardziej świadomy i przejmuje się bardziej, ale doświadczenie to cenna rzecz i każdy kto je ma już na starcie jest do przodu

MisiaJasia

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Haha to musiało być zabawne
Co racja to racja, im człowiek starszy tym bardziej świadomy i przejmuje się bardziej, ale doświadczenie to cenna rzecz i każdy kto je ma już na starcie jest do przodu
Oj mialam duzo zabawnych akcji. I wypadkowych.. i pomyslowych.. jak no uklepana lyzeczką kupa w bagazniku ukochanego modely Shelby tatusia

Mayred91

Rozwiązania
0
Ja mam cykle 28-30 i wyczytałam ze od ok 10-12 dnia powinno się zacząć testy bo organizm lubi płakać figle

Mayred91

Rozwiązania
0
Ale stwierdzam i powielam fakt kilku dziewczyn....
Strasznie sporo drukujemy 3h mnie nie było 2ipol strony lektury.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem