reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

Olineekg

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny które były już w ciąży- czy występowało u Was plamienie implantacyjne? Dziś mam mieć @ i już myślałam, że przyszła.. ale od paru dobrych godzin tylko jedna plamka takiego brązowawego śluzu.. nie za późno jeśli miałoby to być tylko plamienie?

reklama

MartaSx

mama Oliwierka
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Dziewczyny które były już w ciąży- czy występowało u Was plamienie implantacyjne? Dziś mam mieć @ i już myślałam, że przyszła.. ale od paru dobrych godzin tylko jedna plamka takiego brązowawego śluzu.. nie za późno jeśli miałoby to być tylko plamienie?
Ja miałam w pierwszej ciąży miałam śluz z czerwonymi nitkami gdzieś 6 dni po owu. Teraz w tej ciąży nie miałam. Więc różnie to bywa.

Czaaroffnicaa

Rozwiązania
0
Tez mieszkam w UK i zgadzam sie. Ciaza do 12 tyg to nie ciaza. Badania podczas ciazy? Eee gdzie tam brzuch zmierza cisnienie tez plus waga i koniec. Ostatnio wynalazlam prywatna przychodnie i za samo badanie bhcg z krwi licza sobie £53 masakra jakas
Otoz to... i jesli minie magiczne 12tyg to dwa usg na cala ciaze (!). Chyba ze za kase - 89f...

młoda1994

Rozwiązania
0
Dziewczyny zrobiłam test owu nawet nie ma cienia kreski testowej więc raczej jestem już po owu lub nie było wogule. Szkoda testów na ten cykl. Poczekam na @ i od kolejnego cyklu będę testowała i zobaczymy czy coś pokażą. Więc myślę że jak owu byla tak jak miałam to plamienie i różowy śluz czyli 14dc to okres powinien przyjść na 28dc albo góra 30dc nie później. A dzisiaj mam 19dc

młoda1994

Rozwiązania
0
Ja zrobiłam test owu i delikatna 2 krecha. 11dc
Ja mam dzisiaj 19dc więc jeśli miałabym dostać miesiączke tak jak w poprzednim cyklu to by pokazało blada kreskę A nie ma nic Ani cienia kreski więc jestem już po owu lub wogule nie było piku LH zobaczymy co pokaże przyszły cykl i czy testy coś pokażą.

MisiaJasia

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Ja mam dzisiaj 19dc więc jeśli miałabym dostać miesiączke tak jak w poprzednim cyklu to by pokazało blada kreskę A nie ma nic Ani cienia kreski więc jestem już po owu lub wogule nie było piku LH zobaczymy co pokaże przyszły cykl i czy testy coś pokażą.
Delikatna kreska wychodzi praktycznie zawsze.. dopiero tak samo ciemna jest pozytywna..
20190513_182045.jpeg

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
T Staramy się 1090
Skilly Potrzebuję porady 7
Blaankaa Staramy się 12365
A Staramy się 23
1 Staramy się 44094
Do góry