reklama

Starania 2019!

reklama

NatS91

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja chyba nie spokojna mam jakieś odruchy wymierne, wczoraj napady gorąca nie wiem czy to jakieś moje przewrazliwnienia :( A do domu jeszcze dluuugo

adzik

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja przy cyklach 28 dniowych robię testy owu od 8-9 dnia . Zazwyczaj ok 5 sztuk używam .
Ja mam cykle 28-30 i wyczytałam ze od ok 10-12 dnia powinno się zacząć testy bo organizm lubi płakać figle
No to ja w takim razie zaczynam już dziś. Jak mi testów zabraknie to dokupię... po 2 stronie ulicy mam Rossmann.

A ja już w drodze do domu co prawda godzinka jazdy ale ważne że już poza zakładem pracy

Ritka89

Rozwiązania
0
Dlatego ja powtarzam.. pozytywny test owu mowi tylko o gotowosci pecherzyka do pekniecia.. ale nie gwarantuje ze on peknie.. ani ze w srodku bylo jajeczko..
Najlepiej wybrać się na obserwacje owu wtedy wszytko jasne jest i jeśli nie ma pęcherzyków czy też mają problem z pękaniem to gin zapisze odpowiednie leki

Ritka89

Rozwiązania
0
No to ja w takim razie zaczynam już dziś. Jak mi testów zabraknie to dokupię... po 2 stronie ulicy mam Rossmann.

A ja już w drodze do domu co prawda godzinka jazdy ale ważne że już poza zakładem pracy
Ja kupowałam na allegro bo wychodzą mega tanio wiem że to może być trochę dziwne ale ona maja nam tylko delikatnie pomóż więc po co przepłacać na te które za 5 szt trzeba dać z 30 zł albo więcej

MisiaJasia

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Ja kupowałam na allegro bo wychodzą mega tanio wiem że to może być trochę dziwne ale ona maja nam tylko delikatnie pomóż więc po co przepłacać na te które za 5 szt trzeba dać z 30 zł albo więcej
Ja tez kupilam na allegro 50szt + 5szt ciazowych w zestawie

Aneczka85_01

Rozwiązania
2
Ja tez kupuje na Allegro chyba 50 szt jak się nie mylę

Isasza4444

Rozwiązania
0
Witajcie :-)
Ja dziś mam gorszy dzień, czuję się źle i slabowato, nie mogła się z wyra zebrać a jeszcze nocka przede mną...

Co do testów owu ja zakupiłam na swojej aptece 7szt za 9. 99 wzięłam 2 opak tak na początek.
Testy ciążowe wzięłam różne ( tam mi wychodzi taniej niż stacjonarne bo ceny są już od 2 zł).

reklama

MisiaJasia

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Dzisiaj ta pogoda taka.. ja tez nie moglam wyjsc spod koldry.. w pracy tez ledwo zyje.. zasypiam na stojąco.. do tego ciagnie mnie podbrzusze.. i jakos tak kość ogonowa nie wiem od czego boli.. chce juz do domu..
Witajcie :-)
Ja dziś mam gorszy dzień, czuję się źle i slabowato, nie mogła się z wyra zebrać a jeszcze nocka przede mną...

Co do testów owu ja zakupiłam na swojej aptece 7szt za 9. 99 wzięłam 2 opak tak na początek.
Testy ciążowe wzięłam różne ( tam mi wychodzi taniej niż stacjonarne bo ceny są już od 2 zł).

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019