reklama

Starania 2019!

reklama

Aneczka85_01

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Wiecie co? Jak czlowiek nie planuje dziecka.. to ma wrazenie ze okres ma co chwile.. a zacznie sie starac i do terminu @ czas wlecze sie przez wiecznosc
Tez się zgodzę z tym. Dopóki nie planowałam to okres miałam tak często ze ledwo się kończył i znów był a teraz cykl 28 dniowy jest tak długi ze szok

Isasza4444

Rozwiązania
0
Wiecie co? Jak czlowiek nie planuje dziecka.. to ma wrazenie ze okres ma co chwile.. a zacznie sie starac i do terminu @ czas wlecze sie przez wiecznosc
Oooo prawda... Ja czekam na tą wredna @ zleciało 17 dni a ja mam wrażenie że 54 i że co najmniej jeszcze tyle będę czekac.

Rano mnie nawalal jajnik, mam nadzieję że to na @ bo jak się okaże że coś tam się otorbiela to się zalamie.

Olineekg

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny które były już w ciąży- czy występowało u Was plamienie implantacyjne? Dziś mam mieć @ i już myślałam, że przyszła.. ale od paru dobrych godzin tylko jedna plamka takiego brązowawego śluzu.. nie za późno jeśli miałoby to być tylko plamienie?

MartaSx

mama Oliwierka
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Dziewczyny które były już w ciąży- czy występowało u Was plamienie implantacyjne? Dziś mam mieć @ i już myślałam, że przyszła.. ale od paru dobrych godzin tylko jedna plamka takiego brązowawego śluzu.. nie za późno jeśli miałoby to być tylko plamienie?
Ja miałam w pierwszej ciąży miałam śluz z czerwonymi nitkami gdzieś 6 dni po owu. Teraz w tej ciąży nie miałam. Więc różnie to bywa.

Czaaroffnicaa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Tez mieszkam w UK i zgadzam sie. Ciaza do 12 tyg to nie ciaza. Badania podczas ciazy? Eee gdzie tam brzuch zmierza cisnienie tez plus waga i koniec. Ostatnio wynalazlam prywatna przychodnie i za samo badanie bhcg z krwi licza sobie £53 masakra jakas
Otoz to... i jesli minie magiczne 12tyg to dwa usg na cala ciaze (!). Chyba ze za kase - 89f...

młoda1994

Rozwiązania
0
Dziewczyny zrobiłam test owu nawet nie ma cienia kreski testowej więc raczej jestem już po owu lub nie było wogule. Szkoda testów na ten cykl. Poczekam na @ i od kolejnego cyklu będę testowała i zobaczymy czy coś pokażą. Więc myślę że jak owu byla tak jak miałam to plamienie i różowy śluz czyli 14dc to okres powinien przyjść na 28dc albo góra 30dc nie później. A dzisiaj mam 19dc

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem