reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Cyrk z tymi testami. Ja miałam kreskę testowa bardzo widoczna ale blada w 6,7,8 dc. W 9 dc byłam u gin. Mówi że jest pęcherzyk, narazie mały i do owu jeszcze kawałek..... Po czym po wizycie robie test owu i paseczki bialutkie. Normalnie nawet nie widać bladej kreski.
No te testy już są takie że nie warto na nie zwracać uwagi. Ja już zakupiłam clearblue zobaczymy jak te się spisza. Dzisiaj 21dc ale nadal negatywne ale cykle mam długie więc możliwe że owu będzie między 25-27dc dopiero.
 
reklama
@młoda1994 kurcze to ja nawet nie wiedziałam że takie testy istnieją cały czas zwyklaki z allegro kupowałam ale tak czy siak podejrzewam że by nie wychodziły.
No ale te elektroniczne są na doz.pl za 81zl i jest 10 testów tylko A 5 dodatkowych pasków do clearblue kosztuje 42zl na allegro. Także ja wolę kupić nowe opakowanie niż wydać za 5 testów dodatkowych za 42zl. Więc nawet drogie. Ja mam dość porównywania kresek na paskowych i wygodne są dla mnie te z clear Blue.
 
Nom drogie ale ja już czasy testowania mam za sobą ;) owulki mam potwierdzone, wiem kiedy mniej więcej są a teraz to i tak mi to nawet nie potrzebne bo i tak nici z seksow. Jak wznowie starania wtedy się bardziej skupie na tym :) ale fajnie że są takie wygodne testy.
 
A te paskowe to które najlepiej? Ja kupuję jak mi się trafi. Raz te laboratorium domowe z rossmana. Raz takie w aptece internetowej fertiltest. Ale wszystko paskowe. A kiedyś kupowałam strumieniowe to one już całkiem o du*e rozbić miałam wrażenie :)
 
A te paskowe to które najlepiej? Ja kupuję jak mi się trafi. Raz te laboratorium domowe z rossmana. Raz takie w aptece internetowej fertiltest. Ale wszystko paskowe. A kiedyś kupowałam strumieniowe to one już całkiem o du*e rozbić miałam wrażenie :)
Ja kupiłam w zeszłym miesiącu z 3 różnych firm. Każdy pokazał mi inny dzień. Jednej firmy wskazał na 15 i znowu na 18dc, drugiej firmy na 16(z tej akurat firmy robiłam trzeci miesiąc i nigdy nie miałam równie mocnej drugiej kreski) , trzeciej na 19 dc
Więcej nie kupuje. Chyba faktycznie zacznę mierzyć temperaturę ;)
 
reklama
Do góry