reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Doskonale rozumiem Twoja depresję i to uczucie jakby o niczym innym człowiek nie mógł myśleć...nie zdążyłam jeszcze nadrobić wątku. Jeśli mogę spytać to czy starasz się o 1wsze dzieciątko,jak długo i w jakim jesteś wieku? Pozdrawiam niedzielnie.. Ja w ostatnim cyklu tak bardzo się rozczarowała i przeżywam do dziś.. nie wiem co się dzieje wokół mnie :/ od jutra muszę wrócić do żywych..Czyli do pracy :)
Tak staramy się o pierwsze dzieciątko. Jesteśmy dwa lata po ślubie, od tamtego roku zaczęliśmy budować swój domek i ciągle odkladalismy, teraz tego żałuję. Mam 28 lat w sierpniu, i cykl to w sumie chyba 4 bo spowodowane to było moimi długimi ponad 40 domowymi cyklamen, teraz wszystko wraca do normy, z czego jeden bez owulacyjny.
 
reklama
Tak staramy się o pierwsze dzieciątko. Jesteśmy dwa lata po ślubie, od tamtego roku zaczęliśmy budować swój domek i ciągle odkladalismy, teraz tego żałuję. Mam 28 lat w sierpniu, i cykl to w sumie chyba 4 bo spowodowane to było moimi długimi ponad 40 domowymi cyklamen, teraz wszystko wraca do normy, z czego jeden bez owulacyjny.
A zazywasz coś na wyregulowanie okresu?
 
Dostałam się do super lekarki co prawda prywatnie i ona poleciła mi Ovulomed Max, dwa miesiące już pije.
O no to super. Czytałam o Tym. Ja zaczęłam od połowy miesiąca pić 2x1 clavelle ale jak skończę chce zacząć pić inofem 2x1 i do tego zażywam castagnusa od 2dc i mam zamiar zażywać go cała kurację 90dni.
 
9
Cześć dziewczyny przy końcu niedzieli, lo wczorajszym dole dziś trochę wyluzowanie pojechaliśmy na basen, a tam same Panie z brzuszki więc wcale się nie wyluzowałam mąż zdecydował że w sobotę jedziemy do kliniki do Katowic na konsultacje i na badania może oni coś pomogą bo ja czuje się jakbym już zwariowala:( A jak tam u Was?

Też tak mam,wszędzie kobiety w ciazy,szwagierka na dniach rodzi,A ja tylko siedzę i myślę- nie dam rady 24 godziny zająć glowy czymś innym więc co jakiś czas coś mi się tam pojawia-i myślę i liczę,i analizuje cykl i zastanawiam się czy jest szansa na ciążę czy nie,Kiedy zrobić test,Kiedy iść na bete i tak w kolko:-))

Wsparcie męża jest bardzo ważne,dobrze że tak zdecydował!:-)
 
A wczoraj robiliśmy na działce ognisko i znaleźliśmy w stercie gałęzi,które wcześniej sprzatalismy gniazdo ptaszka z jednym małym wyklutym pisklakiem i dwoma jajkami:-) biorę to za dobry znak:-)
 
Dzień dobry wszystkim :)
Witam się poniedziałkowo, jak u Was po weekendzie? :)
Ja muszę trochę ogarnąć bo po powrocie od teściowej trochę bałaganik ;)
Miłego dzionka laski
 
Dzień dobry wszystkim :)
Witam się poniedziałkowo, jak u Was po weekendzie? :)
Ja muszę trochę ogarnąć bo po powrocie od teściowej trochę bałaganik ;)
Miłego dzionka laski
Hej. U mnie super weekend się zakończył pozytywnym testem owu. Także jestem pełna nadziei że może się udać w tym cyklu ale to się okaże za jakieś 14-15dni czy @ przyjdzie czy nie.

U nas upał nie szło spać zaraz wstaje i też trzeba ogarnąć trochę. Nie śpię od 4.40 ale to dobrze przy najmniej pójdę dzisiaj wcześnie spać bo jutro muszę sprawy na mieście pozalatwiac.

Miłego poniedziałku zycze[emoji6]
 
Hej. U mnie super weekend się zakończył pozytywnym testem owu. Także jestem pełna nadziei że może się udać w tym cyklu ale to się okaże za jakieś 14-15dni czy @ przyjdzie czy nie.
[emoji6]
Trzymam kciuki ;););):-) :)
Ja również po ciężkiej gorącej nocy..niewyspana..od 5 na nogach. Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia :)
 
reklama
Trzymam kciuki ;););):-) :)
Ja również po ciężkiej gorącej nocy..niewyspana..od 5 na nogach. Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia :)
Coś było z tą nocą. U mnie też pobudka 4. W tym cyklu miałam wszystkie pozytywne testy owu - były starania, mam nadzieję, że się uda... A jak nie to następny cykl nie będzie możliwości się starać.
 
Do góry